To już 20K zadań i 40k dymków!

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 738
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

To już 20K zadań i 40k dymków!

Post autor: Borygo » 27 lip 2019, 23:33

Obrazek

Mamy kolejny powód do dumy, właśnie stuknęło nam 20 tysięcy przetłumaczonych zadań. To oszałamiająca ilość nawet dla nas, ale nie zapominajmy także o dymkach, które niedawno przekroczyły 40 tysięcy tłumaczeń. To nie udałoby się dzięki pomocy wielu osób. Szczególne podziękowania dla naszych moderatorów: Shauli, Oriny, Erdzia, oraz głównego tłumacza dymków Pikowni. A od wielu miesięcy osobą, która sponsoruje nagrody dla tłumaczy jest wspaniały Buber777. Nie zapominajmy też o wielu tłumaczach, którzy pomagali i nadal pomagają nam w tłumaczeniach. Bez waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć!


Tu mały spis tego co ostatnio zakończyliśmy:
Child of torcali i Kua'fon - mounty w Zuldazar
Kampania Wojenna
Heritage armor Taurenów i Gnomów
Spora część Nazjataru i wprowadzające zadania do Mechagonu


Zapraszam do pobierania najnowszej bazy:
download.php
Jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do pomocy przy tłumaczeniach zadań oraz dymków. Jeszcze sporo do przetłumaczenia zostało, dlatego potrzebujemy tłumaczy oraz moderatorów, którzy będą sprawdzali poprawność tłumaczeń.

Chciałbym też przypomnieć, że każdy użytkownik podczas tłumaczenia zdobywa punkty, które można przeznaczyć na nagrody, takie jak czas gry, mounty, dodatki itp. słowem wszystko co znajduje się w wirtualnym sklepiku Blizzarda.
Zdobywanie punktów polega na tym, że za każde tłumaczenie zadania lub dymku przyznawane są tłumaczowi odpowiednie punkty na koncie tłumacza, zależne od wielkości i jakości jego tłumaczenia.
Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów, tłumacz może zamienić je na wybraną przez siebie nagrodę.
Szczegółowa lista nagród znajduje się na “Platforma dla tłumaczy” w Ustawieniach konta tłumacza - pod przyciskiem "Wybierz nagrodę".


ODPOWIEDZ