Aktualizacja addonów! na 8.2 Rise of Azshara

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 691
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Aktualizacja addonów! na 8.2 Rise of Azshara

Post autor: Borygo » 24 cze 2019, 15:43

Witajcie!
Już w tę środę wchodzi długo wyczekiwana aktualizacja 8.2 Rise of Azshara, z tej okazji przygotowaliśmy specjalne aktualizacje addonów:

WoWpoPolsku-Quests - addon zapewne większości doskonale znany, a dla osób które pierwszy raz o nim słyszą, już wyjaśniam. Nasi dzielni tłumacze, przekładają angielskie zadania na język polski, by każdy niezależnie od tego, czy umie czy nie umie w angielski mógł w pełni zostać pochłonięty do świata gry World of Warcraft. Dodatkowo nasz addon ostatnio zyskał nową funkcję wyświetlania GOOSIPów dzięki której możemy tłumaczyć wypowiedzi NPC nie będące częścią zadań.
WoWpoPolsku-Bubbles - to nasze młodsze dziecko, ale równie mocno kochane i wspierana. Ten addon za to wyświetla przetłumaczone dymki, których jest coraz więcej w grze i już teraz spora cześć zadań jest z nimi mocno związana.

Obrazek
u góry przykład GOOSIP, na dole dymek Bubbles

Już teraz oba addony możecie pobrać z naszej strony pobierz , a w niedługim czasie będą też dostępne do pobrania przez aplikancie Twitch.

Oba z dnia 2019-06-23, choć może uda nam się jeszcze jakąś aktualizację wypuścić tuż przed środą. Pamiętajcie, jeśli chcecie mieć zawsze najnowszą bazę tłumaczeń, to nie musicie czekać na kolejną aktualizację całej paczki addonów, a jedynie wystarczy pobrać same pliki z tłumaczeniami. Pod tym linkiem macie opisane jak to zrobić:
viewtopic.php?f=10&t=257&p=2645#p2645
Proszę jedynie pamiętać o tym, że aby najnowsza baza działała, musicie mieć najnowszą wersję naszego addonu.


Jeśli mielibyście ochotę pomóc przy tworzeniu addonu, to zapraszam serdecznie, aktualnie poszukujemy:
zbieraczy danych - najłatwiejsze i najprzyjemniejsze zadanie, wystarczy mieć nasz addon i grać w WoWa, a program sam zbierze wszystkie niezbędne dane. Jedynie co trzeba będzie zrobić, to od czasu do czasu przesłać plik z danymi na nasz serwer, a na forum napisać co się dodało. (chętnych do pomocy zapraszam na pw, bym objaśnił co i jak)
tłumaczy - najważniejszą informacją jest to, że tłumaczenia tekstów odbywają się na naszej platformie www, więc nie potrzebujecie żadnych specjalistycznych programów, jedynie dobrego słownika i własną wiedzę.
korektorów - funkcja dla zaawansowanych tłumaczy, którzy sprawdzają, czy zadania zostały poprawnie przetłumaczone.

Ważna informacja:
Podczas tłumaczenia tekstów tłumacze i korektorzy zbierają punkty, które można wymieniać na nagrody, a nimi jest wszystko co znajduje się w internetowym sklepiku blizzarda, od petów i mountów, przez subskrybcje, aż po gry.

ODPOWIEDZ