Bład w tłumaczeniu

zioamslki
Posty: 4

Bład w tłumaczeniu

Post autor: zioamslki »

W zadaniu 50138 jest błąd w tłumaczeniu zamiast trolle jest krolle, jeżeli zostało to poprawione w patchu to przepraszam bo nie mam aktualnej
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: Platine »

Błędy w tłumaczeniu zadań zgłaszamy tu:

Tłumaczenia questów
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: Orina »

Hej, literówka poprawiona, dzięki za cynk ;)

Tak jak Platine napisał, również zachęcam do wysyłania nam raportów o błędach przez odpowiednie do tego narzędzie. Łatwą instrukcję jak to zrobić, możesz znaleźć pod tym linkiem:
El Psy Congroo
trak711
Posty: 2
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: trak711 »

Quest ID: 12870
Ancient Relics

$G chłopcze:dzieweczko

Wpisuję to tutaj, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem pewien czy to co zgłaszam to błąd, bo występuje zarówno w angielskiej jak i w polskiej wersji.

Zanim wyruszysz na swoje wielkie poszukiwania i kolejne przygody, mógłbym poprosić cię o malutką przysługę, $G chłopcze:dzieweczko;? ... Wierz mi, $G chłopcze:dzieweczko;, to świetna okazja!
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: Borygo »

trak711 pisze: 21 maja 2019, 18:16 Quest ID: 12870
Ancient Relics

$G chłopcze:dzieweczko

Wpisuję to tutaj, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem pewien czy to co zgłaszam to błąd, bo występuje zarówno w angielskiej jak i w polskiej wersji.

Zanim wyruszysz na swoje wielkie poszukiwania i kolejne przygody, mógłbym poprosić cię o malutką przysługę, $G chłopcze:dzieweczko;? ... Wierz mi, $G chłopcze:dzieweczko;, to świetna okazja!
Hej, błąd pojawia się u ciebie ponieważ nie masz najnowszej wersji addonu w którym zostały dodane płcie. Proszę byś pobrał z naszej strony, lub z Twitch app najnowszą wersją addonu, a potem zaktualizował bazę tłumaczeń do najnowszej wersji.

Tu masz opis jak aktualizuje się bazę:
viewtopic.php?f=10&t=257&p=2645#p2645

ps. proszę daj znać czy wszystko działa już ci dobrze po zaktualizowaniu plików.
trak711
Posty: 2
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: trak711 »

Dziękuję za informację.
Ja jakiś tydzień temu wróciłem do WOW (po raz już chyba 4 :) ) tym razem po 6 latach przerwy. Wgrałem wtedy addon i osobno najnowszą bazę, ale oczywiście jeszcze raz to sprawdzę i wgram ponownie.

Pozdrawiam.
Ps. Jeśli znajduję jakiś nieprzetłumaczony quest tak jak teraz mi się zdarzyło w starym dodatku WoTLK, to w ogóle to zgłaszać gdzieś, czy to nie ma znaczenia, bo jako autorzy po prostu o tym wiecie?
I jeszcze ostatnia rzecz, bardzo dziękuję wszystkim autorom. To co zrobiliście, to jest naprawdę wielka rzecz.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: Borygo »

Dziękuję w imieniu całego zespołu, bardzo się cieszymy, że nasza praca przydaje się.

Co do zgłaszania nie przetłumaczonych zadań to jak najbardziej takie raporty nam się przydadzą. Ponieważ mogliśmy nie zebrać danego zadania do tłumaczenia, dlatego brakuje go w naszej bazie. Wystarczy z aktualizować naszą bazę i dodatkowo wysłać informację w jakie zadania nie zostały przetłumaczone (wystarczy podać nam sześcioro cyfrowy nr zadania widoczny w grze nad tekstem zadania)

Tak w kilku słowach, by zdobyć zadanie do tłumaczenia najpierw ktoś musi je zrobić w grze, a po tym wysłać nam je.

Poniżej masz informację jak to się robi:
viewtopic.php?f=10&t=213&p=2107#p2107
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Bład w tłumaczeniu

Post autor: Platine »

Kolega Trak711 dobrze zauważył. W tłumaczeniu zadania 12870 jest $G zamiast YOUR_GENDER.
Zaraz to poprawimy.
Zablokowany