arrchivemanty

Rozmowy o naszych dodatkach i tłumaczeniach
Awatar użytkownika
Kalinkus
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

arrchivemanty

Post autor: Kalinkus » 23 cze 2018, 9:08

Witam nasze grono zapraszam do dyskusji żeby się zastanowić i przyrzec naszym archenteronom czy warto się temu tematowi i przyjrzeć cz robić taki Platine taki dodatek ja widziałem nawet ta japońska wersje :P
Gloria Victis

Awatar użytkownika
Orina
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: arrchivemanty

Post autor: Orina » 23 cze 2018, 9:57

Karol, już ustaliliśmy, że naszym piorytetem są zadania, dymki i książki. Pytanie o addon, który proponujesz było i ustaliliśmy, że nie ma co. Za dużo z tym roboty. Każdy achik można znaleźć na yt, gdzie filmiki dokładnie opisują co trzeba wykonać. Nie spamujmy addonami, które nie jesteśmy w stanie ukończyć z powodu małego zainteresowania i braku ludzi do zajmowania się nimi. Już i tak niektóre z istniejących leżą odłogiem.
El Psy Congroo

Awatar użytkownika
Kalinkus
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Rasa: Człowiek
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Post autor: Kalinkus » 23 cze 2018, 10:01

nie podawajmy się
Gloria Victis

Awatar użytkownika
Orina
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Klasa: Kapłan

Post autor: Orina » 23 cze 2018, 10:34

Chyba nie rozumiesz co napisałam. Nie mamy ludzi do tego. Addon jest tak samo bez sensu jak ten do spelli.
El Psy Congroo

Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Rasa: Tauren

Post autor: Borygo » 23 cze 2018, 10:57

Tak jak już pisałem do ciebie, też jestem przeciwny tłumaczeniu Achivmentów. Skupmy się na tłumaczeniu Questów i Bubbles.

natis
Knight-Lieutenant | Blood Guard
Knight-Lieutenant | Blood Guard
Rasa: Ork
Klasa: Łowca
BattleTag: Natis#2655

Post autor: natis » 23 cze 2018, 11:16

Też uważam że bez sensu tworzyć kolejny projekt/addon póki jeszcze questy i bubbles są w realizacji. A tłumaczenie achivmentow też uważam za nie potrzebne ponieważ zawierają zwykłe 1 zdanie i nie są jakieś skomplikowane żeby je zrozumieć. Poza tym tak jak wspomniala orina, na YT jest wszystko.

W sumie po skończeniu questów, bubbles i książek, co nastąpi optmistycznie w przyszłym roku i zostanie tylko na bieżąco tłumaczyć nowy content który będzie wypuszczał blizard jedyne czego w sumie będzie myślę jeszcze brakowało po polsku to przetłumaczonych rozmów z niektórymi NPC, chodzi mi tutaj o te "dymki" do wyboru oprócz samego questa gdzie jest np. prośba bądź pytanie do npc zeby opowiedzial coś o danej krainie, wydarzeniach czy bohaterach ale nie wiem czy w ogóle jest możliwe coś takiego później zrobić

Gelu
Sergeant
Sergeant
Rasa: Worgen
Klasa: Druid

Post autor: Gelu » 23 cze 2018, 12:56

Oczywiście że fajne byłoby mieć wszystko przetłumaczone, ale można tym się zając jak już zadania, dymki i wszelkiego rodzaju książki/tabliczki będą przetłumaczone i nie będzie co tłumaczyć :D

ODPOWIEDZ