Problem z Addonami

osa04
Posty: 3
BattleTag: PijanyRycerz

Problem z Addonami

Post autor: osa04 »

Witam, planuje rozpocząć swoją przygodę z WOWem, ale niestety z nieznanych mi przyczyn nie mogę pobrać addonów z listy dostępnych ze spolszczeniem. Nwm czy wynika to z jakiegoś błędu, czy opcja została zablokowana. Byłbym wdzięczny za info dotyczące dostępności 'spolszczenia"
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problem z Addonami

Post autor: Platine »

No ale jak nie możesz pobrać?
Wchodzisz do działu "Pobierz Addon" masz tam listę plików instalacyjnych pod różne wersje Wow'a (patche).
Klikasz np. na linku "QTR_90001.zip" i przeglądarka będzie chciała zapisa ten plik ZIP na twoim dysku.
Wskazujesz miejsce i masz plik u siebie. Pozostaje jeszcze rozpakować go w miejsce, gdzie WOW ma dodatki i masz juz dodatek w samej grze.
osa04
Posty: 3
BattleTag: PijanyRycerz

Re: Problem z Addonami

Post autor: osa04 »

Rozumiem sposób działania addonów. Problem leży w tym, iż nie można ich pobrać ze strony po kliknięciu w "numerki" (te po których powinno się rozpocząć pobieranie) strona się jakby odświeża i nic się nie pobiera.
osa04
Posty: 3
BattleTag: PijanyRycerz

Re: Problem z Addonami

Post autor: osa04 »

Rozwiązałem problem. Można ominąc odświeżenie strony klikając otwórz w nowej karcie. Można zamknąć
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Problem z Addonami

Post autor: Erdzio »

Faktycznie coś się skaszaniło. Po kliknięciu linku do pobrania otwiera się nowa karta, ale zamyka się, zanim odpali się pobieranie. Kolega wyżej obszedł to opcją "otwórz link w nowej karcie".

Edit: działa dobrze tylko pobieranie baz danych, paczki addonów się nie pobierają.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
Administrator
Gary
Posty: 200
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Gary#2402

Re: Problem z Addonami

Post autor: Gary »

Sprawdziłem na Chrome, Opera GX oraz na Vivaldi, działa bez problemu. Proszę o dokładne informacje na jakiej przeglądarce macie problem ?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problem z Addonami

Post autor: Kalinkus »

ja korzystam z chrome i to trochę działa dziwnie pobiera SIE ALE TE OKON JAKBY MIGAŁO
Gloria Victis
Awatar użytkownika
Administrator
Gary
Posty: 200
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Gary#2402

Re: Problem z Addonami

Post autor: Gary »

Kalinkus pisze: 21 lis 2020, 11:19 ja korzystam z chrome i to trochę działa dziwnie pobiera SIE ALE TE OKON JAKBY MIGAŁO
Akurat u ciebie wszystko dziwnie działa, także prosił bym o wypowiedzenie się innych.
WoWpoPolsku Team
Pikownia
Posty: 98
Frakcja: Horda
Rasa: Nieumarły
Klasa: Warlock

Re: Problem z Addonami

Post autor: Pikownia »

U mnie na chrome działa. Mignięcie o którym piszesz, u mnie też jest i wynika chyba z otwierania ściągania w nowym oknie. Imho to nie jest żaden problem.
Awatar użytkownika
Administrator
Gary
Posty: 200
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Gary#2402

Re: Problem z Addonami

Post autor: Gary »

Pikownia pisze: 21 lis 2020, 12:41 U mnie na chrome działa. Mignięcie o którym piszesz, u mnie też jest i wynika chyba z otwierania ściągania w nowym oknie. Imho to nie jest żaden problem.
Mignięcie poprawione, była dodana funkcja otwierania w nowym oknie.
Zablokowany