Moderacja platformy do tłumaczeń

Dodatek odpowiedzialny za spolszczenie questów (misji)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Erdzio »

Chyba już ostatnia poprawka będzie: zapisuje tylko 1 (pierwszy) quest danego kontynentu.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Platine »

Tak, masz rację. Jak dodałem zapis w rezerwacjach zadań, które eksportujesz, to użyłem ten samej zmiennej w pętli i dlatego po 1 zadaniu przerywał pracę. Już naprawione.

Jeszcze uwaga - jak wyeksportujesz dane, to zaznaczą się rezerwacje na te wyeksportowane zadania. Nie uruchamiaj jednak żadnych tłumaczeń ręcznych, bo zakładając nową rezerwację ręcznie, skasuje twoje wszystkie wyeksportowane.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Erdzio »

Wakacyjny natłok projektów i nauk trochę dał się we znaki - do tego zbliżające się poprawki - ale trzeba coś pomóc przy projekcie :lol:
Także co jakiś czas będę wpadał i zbierał po garstce zadań do mojego CAT, tylko 1 problemy póki co jest (i nie mówię tu o mojej sklerozie z wgraniem gotowego pliku XD), a konkretnie chodzi o to, że nie da się grupowo eksportować zadań z "Krainy z Shadowlands". Póki co będę pewnie jeszcze klasowe kampanie leciał, ale i o Shadowlandsy pewnie co jakiś czas zahaczę, a pojedynczy eksport trochę zajmuje. Można by to obejść pojedynczym eksportem, ale przy zgrywaniu format to UFT-8 (a jeszcze po przepuszczeniu przez CAT UFT-8 z BOM), a przy nich platforma świruje i trzeba zmieniać na ANSI.

*wyróżnienia dla czytelności, bo znowu nie umiem w treściwe przekazywanie, czego chcę ^^;
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Platine »

Postaram się dorobić funkcję eksportu do TXT dla wybranej krainy także przy wyborze Shadowlands.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Erdzio »

Pojawił się już "prztyczek" do zgrywania Shadowlandsów, ale wyświetla komunikat "Nie ma żadnych zadań do eksportu" :/
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Platine »

Tak, wymagał jeszcze drobnej poprawki. :)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Moderacja platformy do tłumaczeń

Post autor: Erdzio »

Oks, już działa. Pewnie wieczorkiem przysiądę na godzinkę.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
ODPOWIEDZ