Zadania i Gossip z Classic

Dodatek odpowiedzialny za spolszczenie questów (misji)
Awatar użytkownika
Sergeant
mrcake47
Posty: 34
Frakcja: Przymierze
Rasa: Krasnolud
Klasa: Paladyn
BattleTag: mrcake47

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: mrcake47 »

Borygo pisze: 24 paź 2019, 14:49
Erdzio pisze: 24 paź 2019, 12:18
mrcake47 pisze: 24 paź 2019, 11:06 Hej, gdzie znaleźć na platformie dla tłumaczy brakujące gossipy? Chciałbym je przetłumaczyć, ale nie umiem znaleźć. Niżej przykład:
Platforma->Gossip (lewy górny róg)
I tam w zależności, co wygodniej - najlepiej wyszukać w bazie EN
Nie wiem, czy to Platine nie musi uprawnień dodać by mieć dostęp do Gosspów.
Mam dostęp do platformy dla tłumaczy i gossipów, ale niektórych po prostu nie ma w bazie. :x Dlaczego?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Erdzio »

mrcake47 pisze: 24 paź 2019, 18:55 Mam dostęp do platformy dla tłumaczy i gossipów, ale niektórych po prostu nie ma w bazie. :x Dlaczego?
Jeśli nie ma to trzeba je dodać (pobierz addon->Przesyłanie pliku z zapisanymi danymi(na samym dole strony)->wychodzisz na "kreatorze dodawania"
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
Sergeant
mrcake47
Posty: 34
Frakcja: Przymierze
Rasa: Krasnolud
Klasa: Paladyn
BattleTag: mrcake47

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: mrcake47 »

Erdzio pisze: 24 paź 2019, 18:58
mrcake47 pisze: 24 paź 2019, 18:55 Mam dostęp do platformy dla tłumaczy i gossipów, ale niektórych po prostu nie ma w bazie. :x Dlaczego?
Jeśli nie ma to trzeba je dodać (pobierz addon->Przesyłanie pliku z zapisanymi danymi(na samym dole strony)->wychodzisz na "kreatorze dodawania"
Dodaje co jakiś czas zarówno questy jak i dymki, ale w dalszym ciągu nie ma tego w bazie. Jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
Sergeant
mrcake47
Posty: 34
Frakcja: Przymierze
Rasa: Krasnolud
Klasa: Paladyn
BattleTag: mrcake47

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: mrcake47 »

Znalazłem też jeden Q, który nieprawidłowo wyświetla tłumaczenie.
Załączniki
02.jpg
02.jpg (90.41 KiB) Przejrzano 12362 razy
01.jpg
01.jpg (86.49 KiB) Przejrzano 12362 razy
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Borygo »

W zakładce tłumaczenia można zgłaszać błędy, proszę tylko zaznaczyć z jakiej to wersji gry jest.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Erdzio »

mrcake47 pisze: 25 paź 2019, 10:42 Dodaje co jakiś czas zarówno questy jak i dymki, ale w dalszym ciągu nie ma tego w bazie. Jakiś pomysł?
Napisz, co to za Gossip, to sprawdzę czy faktycznie go nie ma (będzie szybciej ogarnąć niż na czuja zgadywać, co jest nie tak).
Btw, zajrzyj w wiadomości, bo ci wysłałem "Tip" do 2 "błędów", które popełniałeś, jak ostatnio sprawdzałem twoje Gossip.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Platine »

mrcake47 pisze: 25 paź 2019, 10:42 Dodaje co jakiś czas zarówno questy jak i dymki, ale w dalszym ciągu nie ma tego w bazie. Jakiś pomysł?
Po prostu nikt tego na razie nie tłumaczy, dlatego nie ma w bazie tłumaczeń.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Platine »

Poprawiłem tłumaczenie Postępu w zadaniu 124 classic.
Awatar użytkownika
Sergeant
mrcake47
Posty: 34
Frakcja: Przymierze
Rasa: Krasnolud
Klasa: Paladyn
BattleTag: mrcake47

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: mrcake47 »

Erdzio pisze: 25 paź 2019, 20:16 Napisz, co to za Gossip, to sprawdzę czy faktycznie go nie ma (będzie szybciej ogarnąć niż na czuja zgadywać, co jest nie tak).
Btw, zajrzyj w wiadomości, bo ci wysłałem "Tip" do 2 "błędów", które popełniałeś, jak ostatnio sprawdzałem twoje Gossip.
Przykład w zdjęciu niżej. Na platformie dla tłumaczy nie ma takiego gossipu od tego NPC.
Dzięki za "tipy".
Załączniki
01.jpg
01.jpg (88.05 KiB) Przejrzano 12328 razy
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Zadania i Gossip z Classic

Post autor: Erdzio »

mrcake47 pisze: 26 paź 2019, 15:51 Przykład w zdjęciu niżej. Na platformie dla tłumaczy nie ma takiego gossipu od tego NPC.
Musiałeś wyszukiwać w "Bazie PL". Po zaznaczeniu "Baza EN" i wpisaniu "tankard" są 3 wyniki, w tym podany przez ciebie. Jeśli dawałeś dłuższe, mogłeś się pomylić albo były dwie spacje, a ty dałeś jedną (z jakiegoś powodu się to zdarza w wowie).
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
ODPOWIEDZ