Baza

Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Baza

Post autor: Kalinkus »

Witam szanowne grono tak na moje oko zblizamy się do konca tłumaczenia questow co myślicie...
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Baza

Post autor: Erdzio »

Na ferie planuje przesiąść na dłużej, wiec zgadzam się z opinią przedmówcy :mrgreen:
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Baza

Post autor: Borygo »

Oj obawiam się, że jeszcze sporo przed nami. Najlepiej jak by Platine napisał ile jeszcze zostało zadań do przetłumaczenia.

ps. czy można zrobić zakładkę np. nie przypisane? Pamiętam, że może ich być tyle że za bardzo obciążą stronę, dlatego może dobrym wyjściem było by stworzenie pod karategi.

np.
00.001 - 10.000
10.001 - 20.000
20.001 - 30.000
itp.
też może być przedział co 5.000

ps.2

teraz przeglądałem bazę i mamy wiele zadań bez tekstu, czyli jakieś World Questy, zadania usunięte przez Blizza itp.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Shaula
Posty: 310
Frakcja: Horda
Rasa: Troll
Klasa: Druid

Re: Baza

Post autor: Shaula »

Ja myślę, że pomarzyć możecie. :) Końca nie widać.

Jeszcze tylko mały update: jak zaczniemy robić questy masowo, to obawiam się, że odbije się to na jakości. Pamiętam, jak jeden z naszych tłumaczy zrobił kiedyś kilkadziesiąt questów w ciągu jednego dnia - niestety, miały masę błędów i sprawdzanie ich było naprawdę męczące.
All Of This Has Happened Before And Will Happen Again.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Baza

Post autor: Platine »

Roboty jest jeszcze bardzo dużo.
W bazie angielskiej mamy teraz 24036 questów, przetłumaczonych jest teraz 18742.
A trzeba będzie jeszcze raz przejrzeć poprzednie tłumaczenia pod kątem zgodności z nową funkcją YOUR_GENDER().
Ale nie martwcie się - wejdzie nowy path i znów przybędzie 4-6 tys. nowych questów.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Baza

Post autor: Orina »

Platine pisze: 08 lut 2019, 17:22 Roboty jest jeszcze bardzo dużo.
W bazie angielskiej mamy teraz 24036 questów, przetłumaczonych jest teraz 18742.
A trzeba będzie jeszcze raz przejrzeć poprzednie tłumaczenia pod kątem zgodności z nową funkcją YOUR_GENDER().
Ale nie martwcie się - wejdzie nowy path i znów przybędzie 4-6 tys. nowych questów.
Jeśli chodzi o kody oznaczające płeć, ja już to powolutku robię. Na razie przerobiłam :

Startówki: Gilneas, Azuremyst Isle, Eversong Woods,b Teldrassil, Dun Morogh, Elwynn Forest, The Wandering Isle, Mulgore, Durotar, Kezan + Lost Isles, Tirisfal Glades, Echo Isles, start DH, start DK, rasy sprzymierzone (Dziecię Nocy, tauren z Wysokiej Góry, elf pustki, świetlisty draenei, krasnolud Czarnorytny, ork Mag’har)

10-20: Bloodmyst Isle, Ghostlands, Loch Modan, Westfall, Silverpine Forest, Redrige Mountains, Azshara
20-30: Hillsbrad Foothills, Wetlands, Duskwood, Arathi Highlands
El Psy Congroo
Zablokowany