arrchivemanty

Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

arrchivemanty

Post autor: Kalinkus »

Witam nasze grono zapraszam do dyskusji żeby się zastanowić i przyrzec naszym archenteronom czy warto się temu tematowi i przyjrzeć cz robić taki Platine taki dodatek ja widziałem nawet ta japońska wersje :P
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: arrchivemanty

Post autor: Orina »

Karol, już ustaliliśmy, że naszym piorytetem są zadania, dymki i książki. Pytanie o addon, który proponujesz było i ustaliliśmy, że nie ma co. Za dużo z tym roboty. Każdy achik można znaleźć na yt, gdzie filmiki dokładnie opisują co trzeba wykonać. Nie spamujmy addonami, które nie jesteśmy w stanie ukończyć z powodu małego zainteresowania i braku ludzi do zajmowania się nimi. Już i tak niektóre z istniejących leżą odłogiem.
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: arrchivemanty

Post autor: Kalinkus »

nie podawajmy się
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: arrchivemanty

Post autor: Orina »

Chyba nie rozumiesz co napisałam. Nie mamy ludzi do tego. Addon jest tak samo bez sensu jak ten do spelli.
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: arrchivemanty

Post autor: Borygo »

Tak jak już pisałem do ciebie, też jestem przeciwny tłumaczeniu Achivmentów. Skupmy się na tłumaczeniu Questów i Bubbles.
Awatar użytkownika
Knight-Champion | Centurion
natis
Posty: 199
Lokalizacja: Choszczno
Frakcja: Horda
Rasa: Ork
Klasa: Łowca
BattleTag: Natis#2655

Re: arrchivemanty

Post autor: natis »

Też uważam że bez sensu tworzyć kolejny projekt/addon póki jeszcze questy i bubbles są w realizacji. A tłumaczenie achivmentow też uważam za nie potrzebne ponieważ zawierają zwykłe 1 zdanie i nie są jakieś skomplikowane żeby je zrozumieć. Poza tym tak jak wspomniala orina, na YT jest wszystko.

W sumie po skończeniu questów, bubbles i książek, co nastąpi optmistycznie w przyszłym roku i zostanie tylko na bieżąco tłumaczyć nowy content który będzie wypuszczał blizard jedyne czego w sumie będzie myślę jeszcze brakowało po polsku to przetłumaczonych rozmów z niektórymi NPC, chodzi mi tutaj o te "dymki" do wyboru oprócz samego questa gdzie jest np. prośba bądź pytanie do npc zeby opowiedzial coś o danej krainie, wydarzeniach czy bohaterach ale nie wiem czy w ogóle jest możliwe coś takiego później zrobić
Sergeant
Gelu
Posty: 33
Frakcja: Przymierze
Rasa: Worgen
Klasa: Druid

Re: arrchivemanty

Post autor: Gelu »

Oczywiście że fajne byłoby mieć wszystko przetłumaczone, ale można tym się zając jak już zadania, dymki i wszelkiego rodzaju książki/tabliczki będą przetłumaczone i nie będzie co tłumaczyć :D
Zablokowany