Błędy w tłumaczeniach książek

Dodatek odpowiedzialny za spolszczenie książek
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Feverish Cargo
Posty: 18
Lokalizacja: Tychy
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Błędy w tłumaczeniach książek

Post autor: Feverish Cargo »

Jak rozumiem, gdy taki quest, dymek lub plotkę spotkam to się zapisuje w tym pliku, o którym jest mowa w instrukcji do "Przesyłanie pliku z zapisanymi danymi"?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Tak, dlatego trzeba addon na bieżąco aktualizować, żeby niepotrzebnie się nie męczyć, jeśli coś zostali już dodane.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Feverish Cargo
Posty: 18
Lokalizacja: Tychy
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Re: Tłumaczenia

Post autor: Feverish Cargo »

Jakby coś przetłumaczyłem wszystko w Halach Odkrywców w Żelaznej Kuźni (książki, gossipy i opisy skamielin), gdyby ktoś chciał się troszkę wkręcić w fabułę. Kwestia zaktualizowania gossipów w zakładce pobierz addon i podniesienia poziomu addonu Books do 8.3. Może przywrócicie możliwość czytania książek w wowie? ;)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Książki jak pisałem wcześniej poszły na razie w odstawkę, żeby się skupić na zadaniach. Na szczęście mamy kwarantannę, także Shaula szykuj się, Erdzio's back xD
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Tłumaczenia

Post autor: Platine »

Hej. Chciałem reaktywował dodatek BOOKS do wersji 8.3 i mam pytanko dla znawców WoW-a:
Gdzie w grze mogę spotkać książki? Muszę je przejrzeć i posprawdzać działanie dodatku.
Jest biblioteka w mieście Stormwind (3 książki w SW Keep, obok Battlemastera) oraz w Undercity (3 książki w The Apothecarium).
Gdzie jeszcze?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Tłumaczenia

Post autor: Kalinkus »

z tego co pamiętam jest odnośnie tego aciv w wow al;e nie pamiętam teraz jak się nazywa nie mam abonamentu teraz zeby ci poszukać ale zajrze na do gry i lukne zobaczysz sam ...
Załączniki
WoWScrnShot_032420_164201.jpg
WoWScrnShot_032420_164201.jpg (676.18 KiB) Przejrzano 10895 razy
WoWScrnShot_032420_164210.jpg
WoWScrnShot_032420_164210.jpg (665.88 KiB) Przejrzano 10895 razy
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Tłumaczenia

Post autor: Borygo »

Platine pisze: 24 mar 2020, 12:50 Hej. Chciałem reaktywował dodatek BOOKS do wersji 8.3 i mam pytanko dla znawców WoW-a:
Gdzie w grze mogę spotkać książki? Muszę je przejrzeć i posprawdzać działanie dodatku.
Jest biblioteka w mieście Stormwind (3 książki w SW Keep, obok Battlemastera) oraz w Undercity (3 książki w The Apothecarium).
Gdzie jeszcze?
Dalaran (nowy i stary) książki są porozrzucane po całym mieście.
Można też zerknąć na AH czy ktoś nie sprzedaje, bo takie przypadki się zdarzają.
Może ten link też Ci coś pomoże: https://www.wowhead.com/search?q=book#objects
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Nwm czy to książki czy gossip i czy platine będzie miał dostęp, ale na pandarii były zwoje Mogu do znalezienia i w zandalarii Tales of the Loa (zaklepuję do tłumaczenia xD)
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
ODPOWIEDZ