Raporty o błędach w addonie Spelle

Darks
Posty: 2
Frakcja: Horda
Rasa: Krwawe elf
Klasa: Paladyn

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Darks »

Witam.
Gram dopiero parę dni i od razu,pobrałem spolszczenie,ale opis spelli jest nie przetłumaczony.
Kolega wyżej dał przykład,ale to było z 27 kwietnia i nadal występuje.
Brak tłumaczenia
Brak tłumaczenia
wow.png (480.67 KiB) Przejrzano 11563 razy
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Buber777
Posty: 296
Lokalizacja: Oslo
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Warrior

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Buber777 »

Spelle sobie na razie odpuść, była już mowa że zostawiamy je na koniec bo mogą być modernizowane w najnowszym patchu, priorytet to questy, ksiażki i dymki.

A swoją drogą, grasz od kilku dni i nieważne , że najważniejsze rzeczy są przetłumaczone, to nie cieszy, nie, ważne że jakieś tam spelle są nieprzetłumaczone.
Darks
Posty: 2
Frakcja: Horda
Rasa: Krwawe elf
Klasa: Paladyn

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Darks »

Tą ostatnią linijkę mogłeś se darować,no chyba,że masz 12 lat.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Platine »

Darks pisze: 23 lip 2018, 16:47 Witam.
Gram dopiero parę dni i od razu,pobrałem spolszczenie,ale opis spelli jest nie przetłumaczony.
Kolega wyżej dał przykład,ale to było z 27 kwietnia i nadal występuje.wow.png
A ja odpowiem tak - skoro nie ma tłumaczenia, to przetłumacz to i już będzie.
Czy my wszystko sami musimy robić?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Orina »

Nasza działalność zaczęła się od projektu przetłumaczenia zadań w grze, po jakimś czasie jednak powstały pomysły by stworzyć jeszcze parę innych addonów, jednakże w związku z tym, że addon od zadań zajmuje większość naszych sił, inne projekty stoją w miejscu. Po prostu nie mamy ludzi do tego. Dajemy możliwość przetłumaczenia, ale jako zespół sami tego nie tłumaczymy, ale posiłkujemy się pomocą ludzi, którzy w ramach wolontariatu chcą nam pomóc. Tu leży odpowiedź dlaczego nie jest to przetłumaczone - obecnie jest zbyt mało osób, które są zainteresowane przekładem na język polski dodatku od zaklęć. Jedyne co mogę poradzić, to na razie zostaw sobie addon od zadań - jest najbardziej rozwinięty, a w Battle of Azeroth jest przetłumaczonych większość zadań do levelowania (jak nie wszystkie) i obecnie pracować będziemy nad przekładem kampanii wojennych.

Chłopaki może trochę ostro zareagowali, może dlatego, że takie uwagi pojawiają się bardzo często i nie jest czarno na białym napisane, dlaczego mamy braki w tłumaczeniach ;)
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Buber777
Posty: 296
Lokalizacja: Oslo
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Warrior

Re: Raporty o błędach w addonie Spelle

Post autor: Buber777 »

Bo w zasadzie to powinniśmy zablokować pobieranie akurat tego addonu skoro nie jest chwilowo rozwijany, będzie kłopot z głowy :)
Zablokowany