Problem z działaniem

zioamslki
Posty: 4

Problem z działaniem

Post autor: zioamslki »

Witam chciałbym się zapytać ponieważ mam pobrany i zainstalowany addon z spolszczeniem zaklęć w grze mam niby aktywowany ale po wejściu do gry wszystkie zaklęcia dalej są w języku angielskim, trzeba to jakoś inaczej zrobić ?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Problem z działaniem

Post autor: Borygo »

zioamslki pisze: 05 wrz 2018, 13:28 Witam chciałbym się zapytać ponieważ mam pobrany i zainstalowany addon z spolszczeniem zaklęć w grze mam niby aktywowany ale po wejściu do gry wszystkie zaklęcia dalej są w języku angielskim, trzeba to jakoś inaczej zrobić ?
Addon jest pod dodatek Legion nie BfA
zioamslki
Posty: 4

Re: Problem z działaniem

Post autor: zioamslki »

Czyli nie można go teraz używać nawet jak grać od nowa bo zbytnio nie rozumiem jak to ma działać?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Problem z działaniem

Post autor: Borygo »

Addon jest przygotowany pod spelle z Legiony, a po wejściu BfA bardzo wiele czarów zostało przebudowanych i tłumaczenie je jest zgodne z oryginałem.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problem z działaniem

Post autor: Platine »

Ale pokaż jakieś zdjęcia z gry - przeglądając spelle.
Czy jest addon w Interface gry - też daj zdjęcie zakładki z konfiguracją addonu?
Coś więcej kolego.
kempuś
Posty: 1
Frakcja: Przymierze
Rasa: Krasnolud
Klasa: Warrior

Re: Problem z działaniem

Post autor: kempuś »

Taki sam problem jak kolega wyżej, lecz zostało to też wyjaśnione. Gramy na BFA i mam jedynie przetłumaczony rodzaj spella, lecz całkowity opis jest po angielsku. :P

https://gyazo.com/a7df71add15ba0ddf4cfa1de15ca9b02
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problem z działaniem

Post autor: Platine »

Dokładnie jak piszesz. Widać, że dodatek działa prawidłowo (bo są tłumaczenia stałych elementów jak Zasięg broni ręcznej czy Natychmiastowy. Natomiast samego tłumaczenia tekstu, tego na kolorowo, nie mamy.
Jak ktoś to przetłumaczy, to będzie.
Corporal | Grunt
Arakiel
Posty: 23
Frakcja: Horda
Rasa: Nieumarły

Re: Problem z działaniem

Post autor: Arakiel »

odnoszę wrażenie, że przetłumaczone spelle, talenty itd. przydały by się bardziej niż same questy..
ale ja niestety nie pomogę. Angielski u mnie to pięta achillesowa.
lu106
Posty: 1

Re: Problem z działaniem

Post autor: lu106 »

Witam jestem nowy.
Można tłumaczyć Spell czy jest ten projekt zawieszony ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Problem z działaniem

Post autor: Erdzio »

Z tego co wiem brakuje chętnych i projekt jest w zawieszeniu. Priorytet to questy, dalej idą dymki i (jak ktoś się chce pomęczyć) książki.
A'propos, jeśli będziecie potrzebować tłumaczeń tych spelli, to zgłaszam się na ochotnika, po 23 listopada może znajdę jakieś wolne niedziele i spróbuję się trochę z tym pobawić ;)
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Zablokowany