Plik ze spisem ID questów

Dodatek odpowiedzialny za spolszczenie questów (misji)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Plik ze spisem ID questów

Post autor: Orina »

Poniżej udostępniam plik ze spisami różniastymi ID zadań. Przydatna rzecz jak ktoś chce po kolei tłumaczyć zadania z Shadowlands, a nie chce się przekopywać przez wowheada :)

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Szczepan
Posty: 27

Re: Plik ze spisem ID questów

Post autor: Szczepan »

Przydatna rzecz, dzięki :)
A ogólnie jak oceniacie postęp prac i szansę na przetłumaczenie Shadowlandsów przed premierą?
WoWpoPolsku Team
Pikownia
Posty: 98
Frakcja: Horda
Rasa: Nieumarły
Klasa: Warlock

Re: Plik ze spisem ID questów

Post autor: Pikownia »

Szanse oceniam na piękne okrągłe zero. :lol:
Nie mam pojęcia ile dochodzi questów wraz ze startem dodatku, ale zdaje mi się, że w okolicy 1000+. Tłumaczących w miarę regularnie jest nas może 5 osób, z czego niektórzy (na przykład ja :) ) w ogóle nie zajmują się zadaniami. Nie mówiąc o tym, że do premiery, to z pewnością co bardziej egzotycznych zadań nie będzie nawet w naszej bazie. A zadania to przecież nie wszystko, mamy jeszcze dymki (których nawiasem mówiąc po paru dniach grania w Betę Borygos dodał około 1500). No i gossipy, tu w ogóle się nie wypowiem, bo nie ma chyba żadnego mechanizmu, który jakoś by ogarniał które są z Shadowlands. Także powoli tłumaczymy ile damy radę, bez specjalnego spinania się, za mało nas żeby się wyrobić na czas. :D
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Plik ze spisem ID questów

Post autor: Platine »

Z każdym nowym patchem dochodzi minimum 3000+ nowych zadań.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Plik ze spisem ID questów

Post autor: Borygo »

Już raz przeżyliście maraton przy starcie BfA i mimo, że naprawdę sporo zostało przetłumaczone to raczej chyba nikt tego nie chce powtarzać :p

Nie spieszcie się i tłumaczcie swoim tempem, ja na FB już zacząłem uświadamiać ludzi, że staramy się, ale wszystkiego nie uda nam się na pewno przetłumaczyć. Liczę, też że dzięki temu może nowi tłumacze się znajdą chcący nam pomóc.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Plik ze spisem ID questów

Post autor: Orina »

Przy dobrych wiatrach zakładam, że zdołamy przetłumaczyć zadania do levelowania z trzech krain: Bastionu, Maldraxxus i Ardenweald. Zostanie Revendreth i caaaała masa zadań z covenantów, których będzie dwa razy więcej niż tych do levelowania. W BfA daliśmy radę przetłumaczyć zadania z 6 krain, ale to dlatego, że zrobiliśmy maraton połączony z konkursem, nie wszystkie zadania też były poprawnie przetłumaczone i bawiliśmy się długo z poprawiane tego. Lepiej mniej, a porządniej. :)
El Psy Congroo
ODPOWIEDZ