Prośba o pomoc. Wspracie dla WoW Quest Text Reader addon.

czeslav777
Posty: 2
Frakcja: Horda

Prośba o pomoc. Wspracie dla WoW Quest Text Reader addon.

Post autor: czeslav777 »

Witam. Znalazłem dzisiaj bardzo interesujący addon https://www.curbitssoftware.com/wow-quest-text-reader/ . Świetnie działa w wersji angielskiej, zwłaszcza kiedy zainstalujemy najnowszą wersję Ivony. Niestety nie jest kompatybilny z addonem spolszczającym. Dokonałem małej analizy obu addonów i wygląda na to, że Quest Text Reader, pomija spolszczone okno dialogowe i czyta w wersji angielskiej (bądź innej, takiej jaka jest ustawiona w opcjach gry, testowałem z niemieckim). Moim zdaniem wystarczy nieco podmienić w kodzie xml. Niestety moja wiedza nie jest wystarczająca by zrobić to w normalnych ramach czasowych... Czy ktoś umiał by to ogarnąć? Naprawdę fajnie się gra kiedy masz czytanego questa w trakcie wykonowania go :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Prośba o pomoc. Wspracie dla WoW Quest Text Reader addon.

Post autor: Platine »

Rozumiem, że ten dodatek czyta tekst questów dzięki technologii text-to-speech.
A masz tam polskiego lektora?
I widzę, że nie jest już od dawna aktualizowany - ostatnia wersja na Curse to dla patcha 6.0.2
czeslav777
Posty: 2
Frakcja: Horda

Re: Prośba o pomoc. Wspracie dla WoW Quest Text Reader addon.

Post autor: czeslav777 »

Tak. Czyta dzięki technologii text to speech. Polskiego lektora najeleży zainstalować z poziomu ustawień w windowsie albo Ivona2.0. Po instalacji program wykrywa je u siebie. (Działa tylko, że czyta angielskie teksty po polsku :D ) Nie wiem jak jest na Cour'sie, ale z oficjalnej strony projketu (https://www.curbitssoftware.com/wow-quest-text-reader/ ) jest zaktualizowany do najnowszej wersji i działa. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Prośba o pomoc. Wspracie dla WoW Quest Text Reader addon.

Post autor: Platine »

Tak. Tylko na oficjalnej stronie jest do instalacji plik .EXE
A wszystkie dodatki do WoW'a to tekstowe pliki .LUA
Ja tam się boję instalować cokolwiek .EXE czego nie znam.
Zablokowany