Tłumacznie poszczególnych dodatków

Dodatek odpowiedzialny za spolszczenie questów (misji)
Akesha
Posty: 1
Frakcja: Horda
Rasa: Nieumarły
Klasa: Łotrzyk
BattleTag: Dyspozytor#21991

Tłumacznie poszczególnych dodatków

Post autor: Akesha »

Witam
Czy po ściągnięciu tłumaczeń questów, muszę zainstalować oddzielnie addon dla kazdego z dodatku, czy na przykład jeżeli ściągnąłem i zainstalowałem addon wersji 3.3.0 - 3.3.5 30300.03 to będzie w nim zawarte tłumaczenie tylko tego dodatku czy reszty kontentu wstecz też?
Dzięki z góry za odpowiedz i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Tłumacznie poszczególnych dodatków

Post autor: Borygo »

Akesha pisze: 05 wrz 2019, 7:00 Witam
Czy po ściągnięciu tłumaczeń questów, muszę zainstalować oddzielnie addon dla kazdego z dodatku, czy na przykład jeżeli ściągnąłem i zainstalowałem addon wersji 3.3.0 - 3.3.5 30300.03 to będzie w nim zawarte tłumaczenie tylko tego dodatku czy reszty kontentu wstecz też?
Dzięki z góry za odpowiedz i pozdrawiam.
To oznacza, że addon jest przygotowany tylko do wersji 3.3.0 - 3.3.5 30300.03 i nie będzie działał poprawnie z inną wersją gry. Więc jeśli grasz na retail to obecna wersja gry jest 8.2.0.31478, tak więc interesuje ciebie tylko addon, który działa na tej wersji. A jest nim paczka addonu do wersji 8.2.0 -8.x.x
Tłumaczenia zawsze są od 1lvl do maksymalnego z danego patcha.



Wyprzedzając pytanie, dlaczego mamy addony do wszystkich dodatków z WoW?

Bo są serwery prywatne, a wow co dodatek potrafił bardzo mocno się zmieniał i trzeba było aktualizować addon, to powodowało że addon nie działał z poprzednia wersją gry.
ODPOWIEDZ