Zagadywanie NPC

Rozmowy o naszych dodatkach i tłumaczeniach
Awatar użytkownika
Erdzio
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Zagadywanie NPC

Post autor: Erdzio » 26 maja 2019, 19:53

Pikownia pisze:
26 maja 2019, 19:20

Postaram się taką przy okazji znaleźć i ci podrzucić. Domyślam się, że najlepiej by było gdyby było to gdzieś na startowym terenie.
Zamawiam Gilneas! :mrgreen: :mrgreen:
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć.

Awatar użytkownika
Erdzio
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Zagadywanie NPC

Post autor: Erdzio » 27 maja 2019, 23:34

Borygo pisze:
26 maja 2019, 11:49
Tak!

Spora część historii zadań znajduje się w tych wypowiedzieć.
Właśnie teraz o tym pomyślałem (chociaż Platine i tak ma mnie już dość XD), że żeby WSZYSTKO wyglądało cacy, to będzie trzeba ogarnąć niedługo platformę z książkami - nwm czy będzie tego dużo, ale pewnie będą jakieś odniesienia do pism typu "Widzisz księgę, którą ci dałam? Przepowiednia w niej zawarta mówi o [cytat z książki]. Patrząc w szerszej perspektywie, trzeba o tym pamiętać. Jeśli chodzi o mnie, najważniejsza jest wyszukiwarka słów (jak w moderacji), no i przydałoby się jakoś z sensem pilnować tłumaczeń książek, gdyby jakiś nowicjusz chciał się przyłączyć do tłumaczeń i sugerowałby się tłumaczeniem spoza skontrolowanych.

Także ode mnie taka idea, chyba że ktoś wpadnie na jeszcze jakiś pomysł, o ile to co piszę ma sens (na nawiązania do tekstu natknąłem się raz w tłumaczeniu Pandarii, Brewgarden). Gwiazdeczkę w sumie też można dać (pozdro dla kumatych :P ), albo zrobić w sb mocne postanowienie że przed akceptacją wszystko się sprawdzi 2 razy (rymy, sylaby, etc. np. w pieśniach o loa)
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć.

ODPOWIEDZ