dodatek słownika w grze

Włodzimir
Posty: 1
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Warrior

dodatek słownika w grze

Post autor: Włodzimir »

Po pierwsze chciałbym wam dziękować za waszą pracę. Nie jestem z polski, i jestem wdzięczny, że dzięki wam dostałem możliwości , aby trochę się uczyć polskiego, podczas gram wow . Jest to bardzo przyjemny sposób. I cieszę się że wspieracie piękny język polski.
Szczególnie, jest to przyjemny sposób, bo mam od razu inne tłumaczenie w grze. Jednak zastanawiałem się , czyby było to możliwe stworzyć taki dodatek , żeby byłoby to możliwe używać słownika (np. pons) czyli właściwie strony internetowej bezpośrednie w grze.
To też może byłoby użyteczne dla polaków którzy spróbują się nauczyć języka angielskiego . Owszem, jest tam już tłumaczenie, ale jednak, wiecie jak to jest dobrze poszukać nowych słów, bo chyba jeszcze można się nauczyć czegoś nowego....innych, więcej tłumaczeń tych słów, i oprócz tego , to oczywiście nie jest ciągle dosłowne przetłumaczenie, bo tak nie można zawsze przetłumaczyć. Mam nadzieję , że rozumiecie mnie.
Będę wam opowiedzieć o co mi chodzi jeszcze po angielsku: :lol:
I wonder, if it would be possible to integrate a dictionary into the game, so technically one could use an online website dictionary like pons where you have also a lot of example sentences and so.
Of course, this isn't very important but it was just an idea that crossed my mind. If you could just integrate a small Browser ingame, then it could also serve for a lot of other things, not only as an dictionary add on.
For the internet browers there are add ons like this, where you can just mark the text in the browser and it gives you a few possible translations . Otherwise you could just run wow in window mode, if you screen is big enough, to speed up the process. Also not a big deal.

Pozdrawiam,
Włodzimir
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: dodatek słownika w grze

Post autor: Platine »

Witaj Włodzimir,
w samej grze Wow'a niestety nie uruchomisz żadnego okna z przeglądarką internetową, ani innego połączenia z internetem. Także pozostaje ci jedynie uruchamiać grę w trybie okna, zaznaczyć tekst, kopiować ten tekst do schowka i wklejać go później do przeglądarki internetowej, która ma już uruchomioną odpowiednią stronę do tłumaczenia.
Zablokowany