Tooltips - postępy tłumaczenia

Dodatek wyświetlający spolszczenia itemów, spelli i talentów
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Wątek informacyjny do przekazywania postępów tłumaczenia.


Na razie tylko nazwy przedmiotów/spelli. Chwilowo ich nie zatwierdzam; lepiej będzie to zrobić po przetłumaczeniu obecnego zestawu, żeby od razu wyłapać ewentualne błędy. Jeśli nic mi nie wypadnie, być może przed premierą kolejnego dodatku uda się przetłumaczyć wszystkie nazwy, jakie obecnie mamy w bazie.

Lista obecnie przetłumaczonych kategorii:

1) Profesje: Całościowo przetłumaczone jest ok. 40% nazw wszystkiego, co podpada pod profesje, tj. składników, toreb, mikstur, ekwipunku, wyposażenia wierzchowców itd.; generalnie wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z zakładkami profesji.

2) Z umiejętności klasowych skończone już są: Łowca, Łotrzyk, Czarnoksiężnik, Rycerz Śmierci i Mnich. Do zakończenia wszystkich klas (nie licząc wchodzącego razem z dodatkiem Przywoływacza) zostało około 5200 wpisów - maga, kapłana, druida, paladyna, szamana, wojownika, łowcy demonów, gdzie trzy ostatnie są już na wykończeniu.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Platine »

@Erdzio - jak aktualna sytuacja z tłumaczeniami? Bo widzę, że stoi.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Borygo »

Też jestem ciekawy, bo fajnie było by coś ogłosić z tym dodatkiem na start DF
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Chwilowo życie mi nie daje ruszać projektu, badania, szpitale, studia i te sprawy.

Niedługo zaczyna mi się przerwa świąteczna, wtedy postaram się coś ruszyć.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Foxxy
Posty: 1

Re: Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Foxxy »

Mogę od ręki przetłumaczyć wszystkie skille i talenty, chociaż nie widzę takiej opcji w panelu tłumacza. Uważam, że to ważniejszy element od questów i całość bez tego bardzo kuleje. Dajcie znać kiedy (i w jaki sposób) można rozpocząć tłumacznie.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Tooltips - postępy tłumaczenia

Post autor: Erdzio »

Opcja tłumaczenia spelli nie jest dostępna publicznie ze względu na jednolitość (kilka osób robiących takie tłumaczenie bez odpowiedniego oprogramowania to szybki przepis na strzał w stopę). Tłumaczeniami tymi zajmuję się ja, tylko przerwę musiałem zrobić ze względu na studia. Zaczną się wakacje i zaczną się pojawiać nowe tłumaczenia.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
ODPOWIEDZ