Problemy w dodatku Quests

W tym dziale znajdziesz pomoc w kwestiach natury technicznej, a także asystę przy problemach z kontem.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Kalinkus »

► Pokaż Spoiler
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Orina »

Dziś na FB został udostępniony wpis odnośnie złego działania dodatków w grze po ściągnięciu ich wszystkich ze wspólnej paczki. Na szybko przetestowałam Bubbles i Quest, z pierwszym wydaje się że jest wszystko okej, drugi zas wywala błędy lua i nie wyświetla w ogóle tłumaczeń.

Message: ...ace\AddOns\WoWpoPolsku_Quests\WoWpoPolsku_Quests.lua:1861: attempt to call global 'isStoryLine' (a nil value)
Time: Fri Jan 22 16:37:50 2021
Count: 1
Stack: ...ace\AddOns\WoWpoPolsku_Quests\WoWpoPolsku_Quests.lua:1861: attempt to call global 'isStoryLine' (a nil value)
[string "=[C]"]: in function `isStoryLine'
[string "@Interface\AddOns\WoWpoPolsku_Quests\WoWpoPolsku_Quests.lua"]:1861: in function `QTR_QuestPrepare'
[string "@Interface\AddOns\WoWpoPolsku_Quests\WoWpoPolsku_Quests.lua"]:2490: in function <...ace\AddOns\WoWpoPolsku_Quests\WoWpoPolsku_Quests.lua:2489>
[string "=[C]"]: in function `QuestMapFrame_ShowQuestDetails'
[string "@Interface\FrameXML\QuestMapFrame.lua"]:511: in function `QuestMapFrame_UpdateAll'
[string "@Interface\FrameXML\QuestMapFrame.lua"]:35: in function `Refresh'
[string "@Interface\FrameXML\QuestLogOwnerMixin.lua"]:161: in function `RefreshQuestLog'
[string "@Interface\AddOns\Blizzard_WorldMap\Blizzard_WorldMap.lua"]:236: in function `OnMapChanged'
[string "@Interface\AddOns\Blizzard_MapCanvas\Blizzard_MapCanvas.lua"]:59: in function `SetMapID'
[string "@Interface\FrameXML\QuestMapFrame.lua"]:625: in function <Interface\FrameXML\QuestMapFrame.lua:574>
[string "=[C]"]: in function `QuestMapFrame_ShowQuestDetails'
[string "@Interface\FrameXML\QuestMapFrame.lua"]:708: in function `QuestMapFrame_OpenToQuestDetails'
[string "@Interface\AddOns\Blizzard_ObjectiveTracker\Blizzard_QuestObjectiveTracker.lua"]:79: in function <..._ObjectiveTracker\Blizzard_QuestObjectiveTracker.lua:64>
[string "=[C]"]: in function `OnBlockHeaderClick'
[string "@Interface\AddOns\Blizzard_ObjectiveTracker\Blizzard_ObjectiveTracker.lua"]:685: in function <...zzard_ObjectiveTracker\Blizzard_ObjectiveTracker.lua:683>

Locals:
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Borygo »

Platine prośba przy okazji jak będziesz grzebał w addonie to mógl być dodać obsługę addona immersion. W obecnej wersji naszego addona wywalane są błędy, ale za to wersja z 22 listopada działa bez problemu. Sprawdzane było przez jednego z naszych użytkowników. Tę starszą wersję pobrał z:
https://www.curseforge.com/wow/addons/q ... ator/files
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Orina »

Platforma chyba się skiepściła po części, @Gary czy jest to kwestia z serwerem czy ktoś coś z was kombinuje? XD

Edit: chyba coś się skiepsciło u mnie, u Borysa jest wszystko normalnie :v
El Psy Congroo
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Shaula
Posty: 310
Frakcja: Horda
Rasa: Troll
Klasa: Druid

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Shaula »

Orina pisze: 30 sty 2021, 10:45 Platforma chyba się skiepściła po części, @Gary czy jest to kwestia z serwerem czy ktoś coś z was kombinuje? XD

Edit: chyba coś się skiepsciło u mnie, u Borysa jest wszystko normalnie :v
U mnie wczoraj wszystko było totalnie rozjechane, ale dziś wygląda już ok.
All Of This Has Happened Before And Will Happen Again.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Kalinkus »

u mnie cos takiego Platine możesz to naprawić na trzech przeglądarkach to samo
Załączniki
platforma.jpg
platforma.jpg (117.94 KiB) Przejrzano 6733 razy
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Erdzio »

Potwierdzam, rzuciłem ctrl+shift+r i się posypało.
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Gdzieś uciekł plik style.css. Nagrałem ponownie i powinno być OK.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Borygo pisze: 29 sty 2021, 8:54 Platine prośba przy okazji jak będziesz grzebał w addonie to mógl być dodać obsługę addona immersion. W obecnej wersji naszego addona wywalane są błędy, ale za to wersja z 22 listopada działa bez problemu. Sprawdzane było przez jednego z naszych użytkowników.
Sprawdziłem ostatnią dostępną wersję Immersion 1.3.4 z naszą ostatnią wersją Quests 9.06 z 2021.01.16
i wszystko wydaje się prawidłowe:

Obrazek
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Orina pisze: 18 sty 2021, 18:14 Gram na najnowszej wersji pobranej nie z forum a z Curse.
Na Curse nie zawsze jest ostatnia wersja, najbardziej aktualna jest zawsze na naszym Forum.
Pierwsza linia w dodatku zawsze mówi o wersji. Teraz jest:
-- Addon: WoWpoPolsku_Quests (wersja: 9.06) 2021.01.16
ODPOWIEDZ