Aktualizacje

Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Aktualizacje

Post autor: Platine »

Dzięki, o takie informacje mi chodziło.
Jeśli chodzi o teksty GOSSIP, to prawie wszystkie mamy wczytane w bazie.
Jedynie 8 tekstów GOSSIP z twojego pliku nie wczytywało się, bo... zawierały w tekście znaki apostrofu "
Poprawiłem w narzędziu saved_new.php takie możliwości wystąpienia " i już się wczytały do bazy prawidłowo.
Jeszcze raz dzięki za czujność.
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Feverish Cargo
Posty: 18
Lokalizacja: Tychy
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Re: Aktualizacje

Post autor: Feverish Cargo »

Cześć,
w linkach poniżej znajdują się zdjęcia Gossipów, Questów, Dymków, które mimo dodawania do platformy quest.lua itd. nie znajdują się w wynikach.

ZDJĘCIA

PLIKI TŁUMACZEŃ
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Feverish Cargo
Posty: 18
Lokalizacja: Tychy
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Re: Aktualizacje

Post autor: Feverish Cargo »

Już wiem dlaczego tak się dzieje, że nie dodaje tych wpisów do platformy tłumaczeń.. jak zbiorę wszystko co należy przetłumaczyć grając, a scrashuje mi grę to nie aktualizują się wpisy w .lua. Wychodzi na to, że .lua aktualizują się dopiero po wyłaczeniu WoWa. Szkoda bo to trochę utrudnia życie, zważywszy na to, że przynajmniej raz na godzinę mnie wywala :D
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Aktualizacje

Post autor: Kalinkus »

To zrób coś sprawdź spójność plików napraw pliki nie wiem jakie tam są jeszcze opcje ... tak lula się zapisuje jak wyłączasz grę
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Erdzio
Posty: 404
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Re: Aktualizacje

Post autor: Erdzio »

Feverish Cargo pisze: 13 kwie 2020, 13:12 Już wiem dlaczego tak się dzieje, że nie dodaje tych wpisów do platformy tłumaczeń.. jak zbiorę wszystko co należy przetłumaczyć grając, a scrashuje mi grę to nie aktualizują się wpisy w .lua. Wychodzi na to, że .lua aktualizują się dopiero po wyłaczeniu WoWa. Szkoda bo to trochę utrudnia życie, zważywszy na to, że przynajmniej raz na godzinę mnie wywala :D
Żebyś ty wiedział, jaka bolączka była, kiedy po trzech godzinach robienia dymków nagle lapek odmawiał posłuszeństwa i 300+ tłumaczeń wyparowywało xD
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki... I Filmy, i Cinematici też...
Awatar użytkownika
Corporal | Grunt
Feverish Cargo
Posty: 18
Lokalizacja: Tychy
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Re: Aktualizacje

Post autor: Feverish Cargo »

Hahah Erdzio wyobrażam sobie :D to może jakieś info w instrukcji tłumaczenia? Bo odkąd to odkryłem co 20 minut sobie grę resetuje i jest okej :) chyba, że jest i nie zauważyłem to wybaczcie :)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Aktualizacje

Post autor: Borygo »

Ja się z tym nie zapisywaniem męczyłem na PTR BfA i nie pamiętam czy zwykły /reload wystarczał, ale chyba tak. Warto przetestować bo moja pamięć jest zawodna.
Zablokowany