Aktualizacje

W tym dziale znajdziesz pomoc w kwestiach natury technicznej, a także asystę przy problemach z kontem.
Awatar użytkownika
Platine
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team

Re: Aktualizacje

Post autor: Platine » 10 kwie 2020, 11:11

Dzięki, o takie informacje mi chodziło.
Jeśli chodzi o teksty GOSSIP, to prawie wszystkie mamy wczytane w bazie.
Jedynie 8 tekstów GOSSIP z twojego pliku nie wczytywało się, bo... zawierały w tekście znaki apostrofu "
Poprawiłem w narzędziu saved_new.php takie możliwości wystąpienia " i już się wczytały do bazy prawidłowo.
Jeszcze raz dzięki za czujność.

Awatar użytkownika
Feverish Cargo
Corporal | Grunt
Corporal | Grunt
Frakcja: Przymierze
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: FeverishCargo#2574

Post autor: Feverish Cargo » 12 kwie 2020, 13:58

Cześć,
w linkach poniżej znajdują się zdjęcia Gossipów, Questów, Dymków, które mimo dodawania do platformy quest.lua itd. nie znajdują się w wynikach.

ZDJĘCIA

PLIKI TŁUMACZEŃ

Awatar użytkownika
Feverish Cargo
Corporal | Grunt
Corporal | Grunt

Post autor: Feverish Cargo » 13 kwie 2020, 13:12

Już wiem dlaczego tak się dzieje, że nie dodaje tych wpisów do platformy tłumaczeń.. jak zbiorę wszystko co należy przetłumaczyć grając, a scrashuje mi grę to nie aktualizują się wpisy w .lua. Wychodzi na to, że .lua aktualizują się dopiero po wyłaczeniu WoWa. Szkoda bo to trochę utrudnia życie, zważywszy na to, że przynajmniej raz na godzinę mnie wywala :D

Awatar użytkownika
Kalinkus
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Post autor: Kalinkus » 13 kwie 2020, 21:41

To zrób coś sprawdź spójność plików napraw pliki nie wiem jakie tam są jeszcze opcje ... tak lula się zapisuje jak wyłączasz grę
Gloria Victis

Awatar użytkownika
Erdzio
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Horda
Rasa: Worgen
BattleTag: Erdzio#2624

Post autor: Erdzio » 14 kwie 2020, 12:15

Feverish Cargo pisze:
13 kwie 2020, 13:12
Już wiem dlaczego tak się dzieje, że nie dodaje tych wpisów do platformy tłumaczeń.. jak zbiorę wszystko co należy przetłumaczyć grając, a scrashuje mi grę to nie aktualizują się wpisy w .lua. Wychodzi na to, że .lua aktualizują się dopiero po wyłaczeniu WoWa. Szkoda bo to trochę utrudnia życie, zważywszy na to, że przynajmniej raz na godzinę mnie wywala :D
Żebyś ty wiedział, jaka bolączka była, kiedy po trzech godzinach robienia dymków nagle lapek odmawiał posłuszeństwa i 300+ tłumaczeń wyparowywało xD
Nie samymi questami worgen żyje, dymki też trzeba tłumaczyć. I Gossipy. No i książki...

Awatar użytkownika
Feverish Cargo
Corporal | Grunt
Corporal | Grunt

Post autor: Feverish Cargo » 14 kwie 2020, 17:15

Hahah Erdzio wyobrażam sobie :D to może jakieś info w instrukcji tłumaczenia? Bo odkąd to odkryłem co 20 minut sobie grę resetuje i jest okej :) chyba, że jest i nie zauważyłem to wybaczcie :)

Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Post autor: Borygo » 14 kwie 2020, 19:49

Ja się z tym nie zapisywaniem męczyłem na PTR BfA i nie pamiętam czy zwykły /reload wystarczał, ale chyba tak. Warto przetestować bo moja pamięć jest zawodna.

ODPOWIEDZ