WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Private | Scout
Ulanee890
Posty: 6
Frakcja: Przymierze
Rasa: Gnom
Klasa: Mag

WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Ulanee890 »

Witam, zacząłem sobie gre na classicu i żeby lepiej poznać histoie wowa pobrałem sobie WPP.

Dziś znalazłem bardzo fajny addon do questloga czyli Classic quest log for classic
I tutaj moje zapytanie, czy nie da się jakoś zrobić żeby w tym ich addonie działał WPP, znaczy on działa ale jak się bierze questa od NPC. Jak już czytam tego questa w questlogu to jest tylko przetlumaczone:

Nagroda
Bedziesz mogl wybrac jedna z ponizszych nagrod
Astral
Posty: 2

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Astral »

Potwierdzam, u mnie też nie działa w w/w addonie.

Sprawdziłem sytuację w analogicznym addonie QuestGuru_Classic (wersja 2.1.4, z Twich) - tu także dokładnie tak samo nie działa.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Platine »

Czyli kolejna integracja WPP z innymi addonami....
Jakie jeszcze inne dodatki mają współpracować z WPP?

QuestGuru_Classic by Lazare (2.1.4)
czy może
Classic Quest Log by gello3 (1.4.5)

QuestGuru by Lazare (2.8.2)
Private | Scout
Ulanee890
Posty: 6
Frakcja: Przymierze
Rasa: Gnom
Klasa: Mag

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Ulanee890 »

Piszesz tak jak by to była robota na kolejny rok. Dałem tylko propozycje, questlog z classica to gówno i myślałem że połączenie fajnego addona do questloga z classica z WPP to spoko opcja. Szkoda że tak to odebrałeś. Przepraszam za ten temat.

PS: Możesz napisać jak znacz jakiś addon który fajnie działa na classicu z WPP. Chodzi cały czas o addon do zmiany questloga.
Astral
Posty: 2

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Astral »

Na twitch pojawił się nowy addon WideQyest Log, który także odpowiada za poszerzenie okienka questów (pod L) i w nim tłumaczenie działa poprawnie.

link https://www.curseforge.com/wow/addons/widequestlog
Private | Scout
Ulanee890
Posty: 6
Frakcja: Przymierze
Rasa: Gnom
Klasa: Mag

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Ulanee890 »

Astral pisze: 05 wrz 2019, 15:25 Na twitch pojawił się nowy addon WideQyest Log, który także odpowiada za poszerzenie okienka questów (pod L) i w nim tłumaczenie działa poprawnie.

link https://www.curseforge.com/wow/addons/widequestlog
Dzięki kolego. Miłej gry życzę :)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Shaula
Posty: 310
Frakcja: Horda
Rasa: Troll
Klasa: Druid

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Shaula »

Ulanee890 pisze: 04 wrz 2019, 5:31 Piszesz tak jak by to była robota na kolejny rok. Dałem tylko propozycje, questlog z classica to gówno i myślałem że połączenie fajnego addona do questloga z classica z WPP to spoko opcja. Szkoda że tak to odebrałeś. Przepraszam za ten temat.
Ale o co chodzi? Doszukujemy się podtekstów w prostym pytaniu o to, z jakimi dodatkami ma działać addon? Czy w kilku kropkach na końcu zdania? Bez przesady :) Platine zawsze reaguje na wszystkie prośby i chce, żeby projekt się rozwijał. Inna sprawa, że nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że jest problem z kolejnymi addonami, to faktycznie jest frustrujące i może tłumaczyć te kropki. :) Na przyszłość radzę nie odczytywać pisanego ogólnikowo tekstu jako ataku na siebie - życie będzie prostsze i przyjemniejsze, obiecuję!
All Of This Has Happened Before And Will Happen Again.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Platine »

Ostatnio jak opracowywałem współpracę naszego dodatku 8.2 z dodatkami QuestGuru, Immersion i StoryLine, to wgryzywanie się w każdy z tych dodatków, szukanie ramek i nazw pól, gdzie ukryte są te teksty do podmiany, nie powiem - dały mi się w kość.
Rozumiem też, że wyświetlanie zadań w "klasycznym" oknie quest logu jest mało przyjazne i gracze szukają dodatków polepszających to wyświetlanie. Niektóre takie dodatki korzystają ze standardowych pól quest loga jak np. WideQuest Log i przez to pięknie wyświetlają nasze tłumaczenia. Inne stosują własne pola, których nazwy trzeba poznać i zaimplementować w naszym dodatku.
I muszę też znać konkretne nazwy i wersje addonów, do jakich mamy się podpiąć.
Od 23 września do 6 października będę na urlopie, więc nie wykupuję na razie abonamentu na WoW'a.
Czyli inaczej mówiąc - zajmę się tym dopiero w październiku.

Będzie to:
QuestGuru_Classic by Lazare (2.1.4)

Classic quest log for classic - nie znajduję nic takiego na Curse - jest tylko Classic quest log do wersji 8.2
Ričrd
Posty: 1
Frakcja: Horda
Rasa: Nieumarły
Klasa: Mnich

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Ričrd »

Platine pisze: 07 wrz 2019, 16:49Classic quest log for classic - nie znajduję nic takiego na Curse - jest tylko Classic quest log do wersji 8.2
https://www.wowinterface.com/downloads/ ... assic.html
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: WowPoPolsku + Classic quest log for classic

Post autor: Platine »

OK, pobieram go do analizy.
Zablokowany