Problem z addonem

W tym dziale znajdziesz pomoc w kwestiach natury technicznej, a także asystę przy problemach z kontem.
Awatar użytkownika
Private | Scout
kejti
Posty: 5
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz śmierci

Re: Problem z addonem

Post autor: kejti »

nie, nie gram na prywatnym. Gram normalnie, płace za abo.

Obrazek
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problem z addonem

Post autor: Kalinkus »

nie masz sie czym martwić piszesz żeby zatwierdzić i grasz dalej ....

load addon i grasz dalej
Gloria Victis
Awatar użytkownika
Private | Scout
kejti
Posty: 5
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz śmierci

Re: Problem z addonem

Post autor: kejti »

ooo serio? wydaje mi się, że warto dodać taką informację, ja ogólnie jestem z tych co są mega ostrożni :?

Edit: sprawdziłam, rzeczywiście, działa :) dziekuje za info
a jak widzę np. że niektóre skille nie przetłumaczyło to mam informować? Wrzucać screeny? Z chęcią pomogę
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Problem z addonem

Post autor: Borygo »

kejti pisze: 21 paź 2021, 11:54 ooo serio? wydaje mi się, że warto dodać taką informację, ja ogólnie jestem z tych co są mega ostrożni :?

Edit: sprawdziłam, rzeczywiście, działa :) dziekuje za info
a jak widzę np. że niektóre skille nie przetłumaczyło to mam informować? Wrzucać screeny? Z chęcią pomogę
To już wiem, czemu tego komunikatu nie kojarzyłem :P lata temu zaznaczyłem by ładował też starsze addony bo zdarza mi się z nich korzystać. Spokojnie nie ma co tym się przejmować, gdy faktycznie w grze będą pojawiały się błędy albo zacznie dziwnie chodzić (np. ciąć się w konkretnym miejscu) to w tedy dopiero tym się trzeba zając.


A za pomoc przy addonach będziemy niezmiernie wdzięczni, jest to też bajecznie proste.
Na samym szczycie tej strony jest przycisk "Na skróty", po wejściu w niego znajdziesz informację jak i gdzie zgłaszać błędy z poszczególnych addonów. Jak byś miał jakiś z tym problem to śmiało możesz tu pisać, albo też na FB i Discords w prywatnej wiadomości do mnie, tam raczej szybciej uda mi się odpisać.

Poza zgłaszaniem błędów, równie ważne dla nas jest "Zbieranie danych z nie przetłumaczonych tekstów", w tej liście też to jest. Jak to wygląda, gdy masz uruchomione nasze addony, to za każdym razem gdy wyświetli się dymek, otworzysz zadanie, przeczytasz książkę, albo myszką na jedziesz na jakiś przedmiot itp.. Addony sprawdzają czy jest tłumaczenie, jeśli tak to je wyświetlą, z kolei jeśli niema, jak w przypadku skilli o których piszesz. To addon zapisuje tekst i kod tekstu u ciebie na komputerze. W tedy co jakiś czas można nam ręcznie przesłać te dane by zostały uzupełnione braki do tłumaczeń, a u nas na platformie pojawiły się do tłumaczenia.
Awatar użytkownika
Private | Scout
kejti
Posty: 5
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz śmierci

Re: Problem z addonem

Post autor: kejti »

ok, w wolnej chwili się temu przyjrzę i jak coś to będę dawała znać :) dzięki
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1014

Re: Problem z addonem

Post autor: Platine »

kejti pisze: 21 paź 2021, 11:54 a jak widzę np. że niektóre skille nie przetłumaczyło to mam informować? Wrzucać screeny? Z chęcią pomogę
W skillach bardziej przydała by się pomoc w ich tłumaczeniu.
Bo baza tekstów angielskich skilli jest w miarę spora, tylko tłumaczyć ich nie ma teraz kto.
Awatar użytkownika
Private | Scout
kejti
Posty: 5
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz śmierci

Re: Problem z addonem

Post autor: kejti »

myślałam, że znajdę czas ale troche mi się nakręciło w życiu, stwierdziłam że chociaż poinformuje

wykonaliście naprwawdę dobrą robotę, dziękuje :)
ODPOWIEDZ