Pomocy.

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Pomocy.

Post autor: Borygo »

Witajcie, czas szczerze porozmawiać.
Może na początek dla tych, którzy nas nie znają jeszcze. Jesteśmy (wyczerpaną) grupką zapaleńców tworzącą addon WoWpoPolsku. Nasz addon zajmuje się wyświetlaniem tłumaczeń zadań, dymków, książek, gossipów i jeszcze kilka innych elementów w języku polskim. Mamy już przetłumaczone nieco ponad 28 tys. zadań, 90 tys. dymków (wypowiedzi NPC) i 10 tys. gossipów (to teksty podobne do zadań, ale nimi nie będące). Więc jak widzicie, jest tego sporo i można powiedzieć, że poza dodatkiem Dragonflight mamy przetłumaczoną znaczną część gry.
Od jakiegoś czasu, prace nad tłumaczeniami mocno zwolniły, główną przyczyną jest wypalenie się zespołu. Od kilku lat nasi moderatorzy, tłumacze i programista poświęcali swój czas, by dostarczyć Wam jak najlepsze tłumaczenia naszego ukochanego WoWika. Niestety, ale z czasem energia i wolny czas się kończą 🙁
Mieliśmy plan, by do pomocy zaciągnąć sztuczną inteligencję, by pomogła w tłumaczeniach, niestety i ją trzeba pilnować i poprawiać, by zachować chociaż minimum jakości w tłumaczeniach.
Wisienką na torcie nieszczęścia jest dość mocno ograniczony czas naszego twórcy addonu, Platine, który nie nadąża za zmianami jakie pojawiają się w kodzie gry z każdym nowym patchem i na czas nie może poprawiać addonu.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, by tak naprawdę ratować addon WoWpoPolsku.
Poszukujemy osoby znającej się na tworzeniu addonów, lub chociaż na programowaniu w LUA i jeśli się to uda, to będziemy też potrzebować osób edytujących tekst po sztucznej inteligencji.
ODPOWIEDZ