! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 4 / Zakończony

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 702
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 4 / Zakończony

Post autor: Borygo » 25 cze 2018, 7:46

Kolcobestie, macuszki i inne pyszności

No dobra, kolego. Rozprawiliśmy się już z tym cyrkiem w cieśninie, więc czas się rozstać. Nie martw się, jeszcze nie raz się spotkamy, na razie trzeba zająć się sprawami na północy. Ludzie są tam strasznie zabobonni, wierzą w morskie bóstwa i takie tam bzdety. Ja tam sadzę, że to wszystko bujdy i nimi wszystkimi rządzą szczwane, burżujskie klechy a plotki, które usłyszałem od współwięźniów podczas naszego krótkiego pobytu w pace, tylko to potwierdzają. Gadali jak najęci o jakiś mackach i szeptach, a ja ci powiem coś - za dużo czytałem... ekm... powieści, by wiedzieć dokąd to zmierza. Idź rozpraw się z nimi - zabicie 209 wystarczy, by wykurzyć z doliny resztę tych fałszywych fetyszystów.

Obrazek

Kontynuujemy wielki konkurs z okazji premiery Battle for Azeroth i przypominamy, że jest to cykl sześciu konkursów. Każdy z nich będzie trwał, dopóki ostatnie zadanie nie zostanie przetłumaczone, a wygrywa osoba, która zdobędzie maksymalną ilość punktów z danej krainy (ale o tym za chwilę). Dodatkowo jeśli te 6 krain zostanie przetłumaczonych przed premierą dodatku, to dwie osoby, które najwięcej razy uplasowały się na drugim miejscu oraz nie wygrały w 6 poprzednich konkursach, również otrzymają po jednej 30-dniowej subskrypcji. Dlatego warto brać udział w konkursach, by wygrywać i by inni mogli rozpocząć przygodę z polskimi tłumaczeniami w najnowszym dodatku Wow'a.

Obrazek


Podsumowanie konkursu - BfA część 4:
- 209 zadań z krainy Stormsong Valley
- czas trwania: 25.06 - 1.07.2018
- nagrodę możemy wysłać od razu, lub w późniejszym terminem

Regulamin Konkursu:

Warunkiem uczestnictwa w naszym konkursie jest przetłumaczenie minimum 20 konkursowych zadań z wyznaczonych krain i w wyznaczonym czasie. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a zdobywa je się następująco:
- każde zatwierdzone tłumaczenie to 1 punkt,
- w całej puli dostępnych zadań konkursowych 10 zadań to specjalne bonusowe zadania, które są wyżej punktowane.

Liczba punktów w zadaniach bonusowych oraz ich rozmieszczenie w zestawie wszystkich zadań jest ustalana przed rozpoczęciem konkursu i jest objęta tajemnicą. Tłumacze nie wiedzą, które zadania są bonusowe, dzięki temu duża ilość tłumaczeń nie oznacza automatycznie wygranej, a osoba z mniejszą ilością zadań ma szansę zdobyć więcej punktów i w ten sposób wygrać nagrodę. Nagrodą jest 30-dniowa subskrypcja gry World of Warcraft na Blizzard`owych serwerach EU.

W trakcie trwania konkursu tłumaczenia są na bieżąco sprawdzane. Jeśli zdarzy się, że zadanie jest błędnie przetłumaczone, to zostanie zwrócone tłumaczowi do poprawy. Jednak jeśli tłumaczenie powstało z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będzie od razu odrzucane i zwrócone do ponownego przetłumaczenia.

Zablokowany