! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 3 / Zakończony

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 702
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 3 / Zakończony

Post autor: Borygo » 18 cze 2018, 10:25

Pielgrzymka do Nazmir

Witaj, młodzieńcze. Daj odpoczynek swoim strudzonym stopom i wysłuchaj starego tortollana. Źle się dzieje w tej krainie, krwawe trolle poczynają sobie coraz śmielej i zagrażają nam tu wszystkim. Widziałem wiele podczas swych pielgrzymek i wiem jedno: musimy zatrzymać działania tych nicponi. Na szczęście, rozwiązanie mogę znaleźć w zwojach, jednak ma kolekcja na ten moment nie jest kompletna. Nie uwierzysz, ale kilka z nich zgubiłem... ekhm, no... dokładnie to 165 zwojów. Nie patrz tak na mnie, idź szybciutko, tobie to szybciej pójdzie! Jak się nie pośpieszysz, trolle nas tu spałaszują na kolację!

Obrazek

Kontynuujemy wielki konkurs z okazji premiery Battle for Azeroth i przypominamy, że jest to cykl sześciu konkursów. Każdy z nich będzie trwał, dopóki ostatnie zadanie nie zostanie przetłumaczone, a wygrywa osoba, która zdobędzie maksymalną ilość punktów z danej krainy (ale o tym za chwilę). Dodatkowo jeśli te 6 krain zostanie przetłumaczonych przed premierą dodatku, to dwie osoby, które najwięcej razy uplasowały się na drugim miejscu oraz nie wygrały w 6 poprzednich konkursach, również otrzymają po jednej 30-dniowej subskrypcji. Dlatego warto brać udział w konkursach, by wygrywać i by inni mogli rozpocząć przygodę z polskimi tłumaczeniami w najnowszym dodatku Wow'a.

Obrazek


Podsumowanie konkursu - BfA część 3:
- 165 zadań z krainy Nazmir
- czas trwania: 18.06-24.06.2018
- nagrodę możemy wysłać od razu, lub w późniejszym terminem

Regulamin Konkursu:

Warunkiem uczestnictwa w naszym konkursie jest przetłumaczenie minimum 20 konkursowych zadań z wyznaczonych krain i w wyznaczonym czasie, używając przy tym naszej platformy (link na forum). Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a zdobywa je się następująco:
- każde zatwierdzone tłumaczenie to 1 punkt,
- w całej puli dostępnych zadań konkursowych 10 zadań to specjalne bonusowe zadania, które są wyżej punktowane.

Liczba punktów w zadaniach bonusowych oraz ich rozmieszczenie w zestawie wszystkich zadań jest ustalana przed rozpoczęciem konkursu i jest objęta tajemnicą. Tłumacze nie wiedzą, które zadania są bonusowe, dzięki temu duża ilość tłumaczeń nie oznacza automatycznie wygranej, a osoba z mniejszą ilością zadań ma szansę zdobyć więcej punktów i w ten sposób wygrać nagrodę. Nagrodą jest 30-dniowa subskrypcja gry World of Warcraft na Blizzard`owych serwerach EU.

W trakcie trwania konkursu tłumaczenia są na bieżąco sprawdzane. Jeśli zdarzy się, że zadanie jest błędnie przetłumaczone, to zostanie zwrócone tłumaczowi do poprawy. Jednak jeśli tłumaczenie powstało z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będzie od razu odrzucane i zwrócone do ponownego przetłumaczenia.

Zablokowany