Questy w Battle for Azeroth

Awatar użytkownika
BartekPusz
Posty: 4
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Bartolomeo#21966

Questy w Battle for Azeroth

Post autor: BartekPusz »

Witam , mam pewne pytanie do aministratorów grupy a dokładnie czy zamierzacie tłumaczyć questy z nowego dodatku , z alphy i czy będziecie robić konkurs na tłumaczenie tych questów .
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Borygo »

Siema, jak najbardziej mamy w planach tłumaczenie BfA, ale tym zajmiemy się dopiero jak najnowszy dodatek wejdzie na PTR, ponieważ w alphie, oraz becie mogą jeszcze być wprowadzane zmiany w questach. inna sprawa to taka, że by móc tłumaczyć dane questy, ktoś wpierw musi je zrobić by nasz addon je zapisał, a potem jeszcze muszą zostać do nas przesłane.
Awatar użytkownika
Private | Scout
Voldie
Posty: 10
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Frakcja: Horda
Rasa: Nocne elf
Klasa: Łowca Demonów
BattleTag: 10
Kontakt:

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Voldie »

Jak dla mnie to lepiej jest najpierw skończyć to co zaczęliśmy. Czyli nie zaczynamy tłumaczyć nowego dodatku, tylko najpierw kończymy całą resztę. Jest jeszcze masa zadań do przetłumaczenia. Zaklęcia, książki. Lepiej zakończyć pewien rozdział niżeli zaczynać następny.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Borygo »

Naszym priorytetem jest tłumaczenie Questów, dopiero na drogim miejscu jest reszta naszych dodatków.

Spelle mamy już w większości przetłumaczone, jedynie zostały korekty i sprawdzenie czy wszystko działa, bo wkradł nam się błąd do kodu programu i nie uwzględniał zmian działania spelli w stosunku do założonych Legend i wybranych talentów, ale to już powoli ogarniamy.

Co do harmonogramu tłumaczenia questów, wygląda to następująco, teraz kończymy krainy Legionowe, w następnym miesiącu powinniśmy już skończyć Cataclysm. Następnie tłumaczymy WoTLK i po zakończeniu go, zostanie podjęta decyzja, czy już możemy zacząć tłumaczenia BfA, czy zaczynamy Pandarię. Aby tłumaczyć BfA to tak jak pisałem musi być dostępna na PTRach i ktoś chętny do pomocy musiałby zrobić wszystkie questy jakie będą dostępne. Najsprawniej by to było gdy by jedna osoba zajęła się questami dla Hordy, a druga dla Ally.
Awatar użytkownika
BartekPusz
Posty: 4
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Bartolomeo#21966

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: BartekPusz »

Dzięki za odpowiedź , pozdrawiam
Private | Scout
Soja
Posty: 10
Frakcja: Horda
Rasa: Krwawe elf
Klasa: Rycerz śmierci

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Soja »

Jak dla mnie priorytet tłumaczenia powinien mieć zawsze obecny dodatek. Bezensu jest przekładanie na język Piastów starych ekspansji, gdy nowa zawartość czeka
Awatar użytkownika
Master Sergeant | Senior Sergeant
CJ01
Posty: 55
Frakcja: Przymierze
Rasa: Draenei
Klasa: Warrior

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: CJ01 »

Jak Przetłumaczyć to wszystko a nie tylko najnowsza zawartość. Brawo chłopaki, dziewczyny. Super robota. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 785
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Kalinkus »

przecież będą też serwery Classic pamiętajmy tez o tym trzeba było dopiąć Classic żeby był gotowy dlatego tak zaczynaliśmy od Classic
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Borygo »

Oczywiście chcemy przetłumaczyć wszystko. W tym momencie skaczemy po dodatkach nie chronologicznie, ponieważ chcemy wpierw przetłumaczyć te krainy do których najchętniej gracze chodzą.

Co do BfA, jeśli to tylko będzie możliwe, chcieli byśmy go przetłumaczyć jeszcze przed premierą, by już pierwszego dnia dodatku, były przetłumaczone questy. Bedzie to od wszystkich wymagało sporo wysiłku, ale mam nadzieję ze się nam uda.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Buber777
Posty: 296
Lokalizacja: Oslo
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Warrior

Re: Questy w Battle for Azeroth

Post autor: Buber777 »

Soja pisze: 07 mar 2018, 19:55 Jak dla mnie priorytet tłumaczenia powinien mieć zawsze obecny dodatek. Bezensu jest przekładanie na język Piastów starych ekspansji, gdy nowa zawartość czeka
@Soja...no nie tak bez sensu. Bez sensu jest tłumaczenia np, tylko BfA lub samego Legionu. Według Twojego toku rozumowania to spokojnie możesz grać po angielsku w dodatek, w końcu do tej pory specjalnie Ci to nie przeszkadzało.
To tłumaczenie jest dla wszystkich , wiele osób zaczyna od nowa, jak np. mój syn który specjalnie dla tego zaczął z kumplami grać od 1 lvl. Mimo że dobrze zna angielski i w zasadzie był już w Legionie 110 lvl
Zablokowany