! Konkurs Lipiec 2018 ! Część 6 / Zakończony

Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

! Konkurs Lipiec 2018 ! Część 6 / Zakończony

Post autor: Borygo »

Czary-mary, to już nie jest twój stary!


Widziałeś ją? Tę czarnowłosą dziewkę, z pchlarzem przy boku? Ja już wiem co ona knuje! Nie bez powodu mój mąż ostatnimi czasy buja w obłokach! Ona go zaczarowała! Ta bezwstydna, zawszona smarkula chce omotać w swe sidła nie tylko jego, James już też nie patrzy na mnie tak jak kiedyś! Pytasz się, kim jest James? Och, kochanie, przecież to facet mojej sąsiadki Mary, głupia niech sobie nie myśli, że tylko ona jest w stanie poderwać tego niebieskookiego pięknisia. Jedno jest pewne - kociara i jej pupilek mają spłonąć!

[center]Obrazek[/center]

Kontynuujemy wielki konkurs z okazji premiery Battle for Azeroth i przypominamy, że jest to cykl sześciu konkursów. Każdy z nich będzie trwał, dopóki ostatnie zadanie nie zostanie przetłumaczone, a wygrywa osoba, która zdobędzie maksymalną ilość punktów z danej krainy (ale o tym za chwilę). Dodatkowo jeśli te 6 krain zostanie przetłumaczonych przed premierą dodatku, to dwie osoby, które najwięcej razy uplasowały się na drugim miejscu oraz nie wygrały w 6 poprzednich konkursach, również otrzymają po jednej 30-dniowej subskrypcji. Dlatego warto brać udział w konkursach, by wygrywać i by inni mogli rozpocząć przygodę z polskimi tłumaczeniami w najnowszym dodatku Wow'a.

[center]Obrazek[/center]

Podsumowanie konkursu - BfA część 6:
- 148 zadań z krainy Drustvar
- 51 zadań z Kampanii Wojennej
- czas trwania: 9.07 - 15.07.2018
- nagrodę możemy wysłać od razu, lub w późniejszym, uzgodnionym terminem

Regulamin Konkursu:

Warunkiem uczestnictwa w naszym konkursie jest przetłumaczenie minimum 20 konkursowych zadań z wyznaczonych krain i w wyznaczonym czasie. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a zdobywa je się następująco:
- każde zatwierdzone tłumaczenie to 1 punkt,
- w całej puli dostępnych zadań konkursowych 10 zadań to specjalne bonusowe zadania, które są wyżej punktowane.

Liczba punktów w zadaniach bonusowych oraz ich rozmieszczenie w zestawie wszystkich zadań jest ustalana przed rozpoczęciem konkursu i jest objęta tajemnicą. Tłumacze nie wiedzą, które zadania są bonusowe, dzięki temu duża ilość tłumaczeń nie oznacza automatycznie wygranej, a osoba z mniejszą ilością zadań ma szansę zdobyć więcej punktów i w ten sposób wygrać nagrodę. Nagrodą jest 30-dniowa subskrypcja gry World of Warcraft na Blizzard`owych serwerach EU.

W trakcie trwania konkursu tłumaczenia są na bieżąco sprawdzane. Jeśli zdarzy się, że zadanie jest błędnie przetłumaczone, to zostanie zwrócone tłumaczowi do poprawy. Jednak jeśli tłumaczenie powstało z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będzie od razu odrzucane i zwrócone do ponownego przetłumaczenia.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: ! Konkurs Lipiec 2018 ! Część 6 / Zakończony

Post autor: Borygo »

Czas podsumować wielki konkurs z okazji premiery BfA, ale po kolei:

Konkurs "Czary-mary, to już nie jest twój stary!" zakończył się i zwycięzcą został:
Helldream

Gratulacje dla kolegi :D

I tak jak wspominałem na początku, z niniejszym konkursem zakończył się również Wielki Konkurs z okazji BfA i tu też mamy zwycięzców bonusowych, a są nimi:
Altair9603 - 153 pkt.
Ferish - 96 pkt.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a nagrody zostaną rozesłane niebawem.

I standardowo poniżej macie punktację z ostatniego konkursu

Helldream - 89 questów - 184 pkt. - 5 zadań bonusowych
Altair9603 - 52 questów - 90 pkt. - 2 zadania bonusowe
Ferish - 26 questów - 45 pkt. - 1 zadanie bonusowe

I jeszcze pełna punktacja z bonusowego konkursu

- Altair9603 - 153 pkt.
- Ferish - 96 pkt.
- ziemoo - 58 pkt.
- Varja - 48 pkt.
- neltisen - 43 pkt.
Zablokowany