Lista przetłumaczonych krain i postępy moderacji

Informacje o dodatku WoWpoPolsku-Quests, zmianach i aktualizacjach
Awatar użytkownika
Orina
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 49
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Łowca

Lista przetłumaczonych krain i postępy moderacji

Post autor: Orina » 01 lut 2018, 17:42

Udostępniam wam plik z POSTĘPAMI TŁUMACZENIA I MODERACJI poszczególnych krain.

Kilka dodatkowych uwag:

- Pierwszą moderację przeprowadza Platine sprawdzając ich poprawność językową i dodając questy z poczekalni do głównej bazy. Kolejno ja moderuję questy z przetłumaczonych w całości krain, ujednolicając słownictwo i wyłapując jakieś dodatkowe błędy. W pliku znajduje się odpowiednia legenda do kolorków.

- Czasami możecie w krainie o statusie "przetłumaczona" znaleźć questy po angielsku. Addon niestety nie ma funkcji zapisywania questów, które można od razu ukończyć po otworzeniu okienka z tekstem (zadanie ma od razu przycisk "complete quest" zamiast "accept"). Nie jest takich wiele, jednak czasem się zdarzają. Przykładowy quest. Przykład:

- mimo moderacji, czasem wkradają się nam błędy - moderatorów mamy dwóch, a ogólna ściana tekstu z zadań jest bardzo duża ;) Jeżeli widzicie jakieś błędy - literówki, zła płeć NPC (osoba dająca nam questa jest kobietą, a mówi o sobie w formie męskiej), dziwny szyk zdań itp - możecie dać nam znać. Wystarczy, że na stronie questy, wbijecie numer ID questa, po jego wyszukaniu w prawym dolnym rogu znajdziecie przycisk "Zgłoś błąd w tłumaczeniu".
You think you do, but you don't.

ODPOWIEDZ