Sklep.

Private | Scout
kochu12
Posty: 8

Sklep.

Post autor: kochu12 »

Witam. Dzięki waszym staraniom w przetłumaczenie gry zakupiłem battlechest. Za co bardzo dziękuje. Teraz mam pytanie. W grze istnieje sklep ale dla mnie jest on niedostępny. Dopiero zaczyna i mam 1 lvl. I dlaczego on jest niedostępny. 2 Pytanie to oglądałem na yt że można wymieniać walutę w grze na walute w battlenecie. I czy istnieje możliwość kupienia dodatku "legion" właśnie przez przerzucenie waluty z gry na tą w sklepie battlenet?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Sklep.

Post autor: Borygo »

Co do nie działającego sklepu to trudno mi się odnieść, może to jest spowodowane tym, że konto jest świeże. Pograj trochę i w tedy zobacz.

Co do drugiego pytania, to temat jest dość rozległy, w bardzo olbrzymim skrócie. W grze zarabiasz walutę potocznie zwana Goldem. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości golda można przez bank aukcyjny zakupić Token ( tu masz aktualny kurs tokena https://wowtoken.info/ interesuje cie cena na European Realms) i ten Token można arbo od razu użyć i zyskać 30 dni grania, albo zamienić na 13euro i dodać do portfela zwanego Saldem Battel.net i gdy uzbierasz odpowiednią kwotę można zakupić za to wszystko co znajduje siew sklepiku Blizzarda. Tu masz dwa filmiki opisujące jak to działa, pamiętaj że ceny Tokena za gold już są nie aktualne inflacja zrobią swoje.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Private | Scout
kochu12
Posty: 8

Re: Sklep.

Post autor: kochu12 »

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Sądzę że temat jest wyczerpany.
Awatar użytkownika
Master Sergeant | Senior Sergeant
CJ01
Posty: 55
Frakcja: Przymierze
Rasa: Draenei
Klasa: Warrior

Re: Sklep.

Post autor: CJ01 »

A sklep niedoszedł w dodatku legion właśnie?
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Sklep.

Post autor: Borygo »

Sklep jest od bardzo, bardzo dawna.
Awatar użytkownika
Master Sergeant | Senior Sergeant
CJ01
Posty: 55
Frakcja: Przymierze
Rasa: Draenei
Klasa: Warrior

Re: Sklep.

Post autor: CJ01 »

Miałem dość spora przerwę w wowie w cata nie pamiętam żeby był sklep
Awatar użytkownika
Private | Scout
Kelvan
Posty: 7
Frakcja: Horda
Rasa: Ork
Klasa: Rycerz śmierci
BattleTag: Kelvan#2917

Re: Sklep.

Post autor: Kelvan »

Sklep jest od bardzo dawna, ale ta opcja która pozwala wejść do sklepu bezpośrednio z gry pojawiła się jakoś pod koniec dodatku Warlords of Draenor.
Zablokowany