Problem z World of Warcaft

Awatar użytkownika
BartekPusz
Posty: 4
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Bartolomeo#21966

Problem z World of Warcaft

Post autor: BartekPusz »

Witam
Ogólnie jakiś czas temu kiedy w włączyłem Wowa nagle pojawił się jakiś błąd i tak za każdym razem .Po wielu dniach poszukiwania rozwiązania udało mi się znaleźć rozwiązanie , po prostu zmieniłem że Wow nie uruchamiał się na mojej karcie graficznej głównej tylko na zintegrowanej karcie graficznej (cokolwiek to oznacza ) co prawda rozwiązało to problem ale przez Wow gorzej mi działa i teraz mam pytanie do was ,ostatnio też próbowałem włączyć na mojej karcie NVIDIA GEFORCE 920 ale znowu ten error czy da się jakoś to naprawić nie zmieniając że Wow się uruchamia na tej jakieś zintegrowanej.Tak naprawdę nie wiem jak się te rzeczy nazywają więc wybaczcie mi. :?:
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: Problem z World of Warcaft

Post autor: Borygo »

Z opisu wynika, że grasz na laptopie, w większości modeli są dwie karty graficzne, jedna zintegrowana (znajduje się w procesorze), druga zewnętrzna (firmy nVidia, lub AMD). Tu można by esej napisać po co są dwie, jak to działa itp., dla ciebie najważniejsza informacja to ta, że zintegrowana jest nieporównywalnie słabsza od zewnętrznej grafiki i dlatego WoW gorzej Ci działa.

Aby można było Ci w jakikolwiek sposób pomoc, musisz napisać nr błędu jaki wyświetla się, ten najszybciej pomoże w rozwiązaniu problemu, jeśli jakimś cudem się nie wyświetla to w tedy potrzebny plik error z gry https://eu.battle.net/support/pl/article/82454.
Zablokowany