! Konkurs Marzec 2018 !

Najważniejsze ogłoszenia
Awatar użytkownika
Borygo
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 129
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

! Konkurs Marzec 2018 !

Post autor: Borygo » 01 mar 2018, 0:06

W marcu jak w garncu - trochę Legionu, trochę Cata


Obrazek

Sądzimy, że już wystarczająco długo odkładaliśmy Legion na później, czas to zmienić. Zostały nam dwie krainy z Broken Isles i by nie było zbyt kolorowo jeszcze dołożymy podziemną krainę Deepholm, oraz wiezienie Tol Barad.

Legion
- Suramar http://www.wowhead.com/suramar
- Stormheim http://www.wowhead.com/stormheim
Cataclysm /The Maelstrom
- Deepholm http://www.wowhead.com/deepholm
- Tol Barad http://www.wowhead.com/tol-barad
- Tol Barad Peninsula http://www.wowhead.com/tol-barad-peninsula

Łącznie 526 zadań. Po ukończeniu konkursu przeprowadzimy dwukrotne losowanie, gdzie w każdym z nich będzie można zdobyć subskrypcję na jeden miesiąc gry, przy czym jedna osoba nie może wygrać dwóch losowań.

Obrazek


Przypominamy zasady zabawy:
Każdy, kto przetłumaczy choć 1 quest z tych krain, wejdzie do naszego konkursu, którego nagrodą jest miesięczna subskrypcja gry World of Warcraft na globalu. Im więcej questów przetłumaczysz z tych krain, tym więcej będziesz mieć szans przy losowaniu nagrody. Ale uwaga - tłumaczenia powstałe z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będą odrzucane. Stawiamy na jakość tłumaczenia.

Edit: Ważna informacja dla tłumaczy, do naszej bazy została dodana spora liczba questów, niestety część z nich jest z krain obciętych konkursem. Proszę o zwracanie uwagi jakie questy tłumaczycie, te które zaliczają się do konkursu są oznaczone gwiazdką, pozostałe mają dopisek "poza konkursem".

ODPOWIEDZ