! Konkurs maj 2018 !

Najważniejsze ogłoszenia!
- KONKURSY
- REKRUTACJA
- ZMIANY
Awatar użytkownika
Orina
WoWpoPolsku Team
WoWpoPolsku Team
Posty: 77
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Łowca

! Konkurs maj 2018 !

Post autor: Orina » 02 maja 2018, 13:23

Wyprawa na Rubieże!

Obrazek

Bohaterowie Azeroth! W tym miesiącu kończymy naszą wyprawę na podwodne krainy sług królowej Azshary oraz w odpowiedzi na zainteresowanie tłumaczeniem rozległych krain Outland, kierujemy swe kroki własnie w stronę Rubieży. Z uwagi na rozpoczynający się sezon grillowo-wypoczynkowy i urlopy naszych moderatorów, zmniejszamy ilość zadań w tym miesiącu. Skupimy się na tłumaczeniu następujących krain:

Netherstorm - http://www.wowhead.com/netherstorm-quests
Shadowmoon Valley - http://www.wowhead.com/outland-shadowmoon-valley-quests
Terrokar Forest - http://www.wowhead.com/terokkar-forest-quests
Shimmering Expanse, która pozostała z poprzedniego konkursu kwietniowego - http://www.wowhead.com/shimmering-expanse-quests

Razem 359 zadań. Po ukończeniu konkursu przeprowadzimy dwukrotne losowanie, gdzie w każdym z nich będzie można zdobyć subskrypcję na jeden miesiąc gry, przy czym jedna osoba nie może wygrać dwóch losowań.

Obrazek


Przypominamy zasady zabawy:
Każdy, kto przetłumaczy choć 1 quest z tych krain, wejdzie do naszego konkursu, którego nagrodą jest miesięczna subskrypcja gry World of Warcraft na globalu. Im więcej questów przetłumaczysz z tych krain, tym więcej będziesz mieć szans przy losowaniu nagrody. Ale uwaga - tłumaczenia powstałe z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będą odrzucane. Stawiamy na jakość tłumaczenia.
El Psy Congroo

ODPOWIEDZ