! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: Borygo »

Wyprawa do Cieśniny Tiragarde

Hej! Bohaterze, podejdź no tu. Jestem delegatem domu Proudmoore i mam dla Ciebie zadanie. Na naszych ziemiach źle się dzieje, z każdej strony spływają do nas niepokojące informacje. Oprócz zachodu - stamtąd nic do nas nie dociera i to też jest niepokojące. No i ci przeklęci piraci z Freehold, jak ja ich nienawidzę. Zrób dla mnie przysługę pozbądź się kilku, 161 ubitych z ich załogi wystarczy by poprawić mi humor. Wtedy uzyskasz przychylność naszej floty.


Obrazek


Kontynuujemy wielki konkurs z okazji premiery Battle for Azeroth i przypominamy, że jest to cykl sześciu konkursów. Każdy z nich będzie trwał, dopóki ostatnie zadanie nie zostanie przetłumaczone, a wygrywa osoba, która zdobędzie maksymalną ilość punktów z danej krainy (ale o tym za chwilę). Dodatkowo jeśli te 6 krain zostanie przetłumaczonych przed premierą dodatku, to dwie osoby, które najwięcej razy uplasowały się na drugim miejscu oraz nie wygrały w 6 poprzednich konkursach, również otrzymają po jednej 30-dniowej subskrypcji. Dlatego warto brać udział w konkursach, by wygrywać i by inni mogli rozpocząć przygodę z polskimi tłumaczeniami w najnowszym dodatku Wow'a.

[center]Obrazek[/center]

Podsumowanie konkursu - BfA część 2:
- 161 zadań z krainy Tiragarde Sound
- czas trwania: 10.06-20.06.2018
- nagrodę możemy wysłać od razu, lub w późniejszym terminem

Regulamin Konkursu:

Warunkiem uczestnictwa w naszym konkursie jest przetłumaczenie minimum 20 konkursowych zadań z wyznaczonych krain i w wyznaczonym czasie. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a zdobywa je się następująco:
- każde zatwierdzone tłumaczenie to 1 punkt,
- w całej puli dostępnych zadań konkursowych 10 zadań to specjalne bonusowe zadania, które są wyżej punktowane.

Liczba punktów w zadaniach bonusowych oraz ich rozmieszczenie w zestawie wszystkich zadań jest ustalana przed rozpoczęciem konkursu i jest objęta tajemnicą. Tłumacze nie wiedzą, które zadania są bonusowe, dzięki temu duża ilość tłumaczeń nie oznacza automatycznie wygranej, a osoba z mniejszą ilością zadań ma szansę zdobyć więcej punktów i w ten sposób wygrać nagrodę. Nagrodą jest 30-dniowa subskrypcja gry World of Warcraft na Blizzard`owych serwerach EU.

W trakcie trwania konkursu tłumaczenia są na bieżąco sprawdzane. Jeśli zdarzy się, że zadanie jest błędnie przetłumaczone, to zostanie zwrócone tłumaczowi do poprawy. Jednak jeśli tłumaczenie powstało z systemów automatycznych (np. translate.google.pl) będzie od razu odrzucane i zwrócone do ponownego przetłumaczenia.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: ! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: Borygo »

Konkurs "Wyprawa do Cieśniny Tiragarde" zakończony.
Zwycięzcą o włos została:

Shaula

Olbrzymie gratulacje :D



W konkursie wzięło udział 4 tłumaczy, z czego 3 punktujemy:

Shaula - 62 questów - 137 pkt. - 5 zadań bonusowych
Helldream - 65 questów - 110 pkt. - 3 zadań bonusowych
Varja - 28 questów - 43 pkt. - 1 zadanie bonusowe

Chciałbym przypomnieć o konkursie bonusowym, w którym są gwarantowane dwie nagrody dla tłumaczy, którzy zakwalifikowali się do konkursu, czyli przetłumaczyli minimum 20 zadań i w żadnym z 6 konkursów nie otrzymali nagrody.

Na dzień dzisiejszy w konkursie bonusowym bierze udział:
- Helldream
- Varja
- neltisen

Jeśli dalej pozwolicie wygrywać Shauli i nikt inny nie zakwalifikuje się do konkursu, to macie szanse na otrzymanie po tokenie, ale czy nie lepiej powalczyć :D jeszcze 4 konkursy przed nami, więc i szansa na 4 tokeny!!!!
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Buber777
Posty: 296
Lokalizacja: Oslo
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Warrior

Re: ! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: Buber777 »

W zasadzie wkradł się błąd w dacie trwania konkursu , powinno być w takim razie do 17.06 :)
Pomijając, że tak naprawdę skończył się parę dni temu :)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Borygo
Posty: 960
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Paladyn

Re: ! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: Borygo »

Buber777 pisze: 14 cze 2018, 11:58 W zasadzie wkradł się błąd w dacie trwania konkursu , powinno być w takim razie do 17.06 :)
Pomijając, że tak naprawdę skończył się parę dni temu :)
Faktycznie trochę z nimi pędzimy i za długi czas ustalamy. Od następnego tygodnie przejdziemy na 7 dniowe konkursy, mimo ze zapewne w 1-2 dni będzie wszystko tłumaczone to jednak potrzebujemy czas na sprawdzenie zadań i zebranie kolejnych. Konkurs kończymy 14.07.2018 i po tym czasie zapewne robimy przerwę na konkursy do września.
Tłumacze
bombastik
Posty: 24
Lokalizacja: Breslau
Frakcja: Horda
Rasa: Tauren
Klasa: Szaman

Re: ! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: bombastik »

Borygo pisze: 14 cze 2018, 12:38
Buber777 pisze: 14 cze 2018, 11:58 W zasadzie wkradł się błąd w dacie trwania konkursu , powinno być w takim razie do 17.06 :)
Pomijając, że tak naprawdę skończył się parę dni temu :)
Faktycznie trochę z nimi pędzimy i za długi czas ustalamy. Od następnego tygodnie przejdziemy na 7 dniowe konkursy, mimo ze zapewne w 1-2 dni będzie wszystko tłumaczone to jednak potrzebujemy czas na sprawdzenie zadań i zebranie kolejnych. Konkurs kończymy 14.07.2018 i po tym czasie zapewne robimy przerwę na konkursy do września.
Może do 5 dni? ;)
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Orina
Posty: 429
Lokalizacja: Świnoujście
Frakcja: Horda
Klasa: Kapłan

Re: ! Konkurs Czerwiec 2018 ! Część 2 / Zakończony

Post autor: Orina »

Zakładam, że tłumacze rozbija w trymiga te zadania, ale 7 dni jest optymalną opcją. Tłumacze zdążą przetłumaczyć, pierwsza moderacja zdąży przerzucić je z poczekalni i ja też zdążę je przerobić na becie. Z tego co widzę, zmoderowanie zadań z jednej krainy na becie mi zajmuje 3 dni.

18 - 24.06.18 - trzeci konkurs
25 - 1.07.18 - czwarty konkurs
2 -8.07.18 - piaty konkurs
9 - 15.07.18 - szósty konkurs

Po 15 lipca już byśmy mieli finito z głównymi zadaniami do levelowania, zostałyby zadania z kampanii wojennej na Hordzie i Sojuszu, przystąpienie ras sprzymierzonych do frakcji i zadania z przerobionych krain jak np. Arathi Highlands. Jeszcze nie wiem ile tego będzie, ale mam nadzieję, że zdążymy jakoś w ten miesiąc co zostanie zrobić kampanie i rasy sprzymierzone ;)
El Psy Congroo
Zablokowany